Nový Signature store Waterdrop sídlí v Rašínově ulici č. 4 a díky adrese v samém srdci města bude všem dobře dostupný. Foto: Waterdrop

Oblíbená značka Waterdrop, jejímž posláním je pomoci lidem vypít více vody, otevírá svůj první Signature store v České republice. První kamenný obchod se otevírá v centru moravské metropole.

„Waterdrop v ČR startoval jako online a do světa kamenných prodejen vstupuje nyní. Naše cesta vede opačně oproti mnoha současným firmám, které z kamenných prodejen přecházejí do e-shopů. Chceme být našim zákazníkům co nejblíže, poznávat je, potkávat je. V Brně jsme našli prostor, který našemu brandu sluší. Jsme rádi v srdci dění a Rašínova ulice je jednou z tepen centra města. Otevíráme v nelehké době, věříme však, že se naši stálí zákazníci rádi potkají i osobně a odnesou si ze své návštěvy příjemný zážitek. Umístění obchodu láká k návštěvě i kolemjdoucí a máme tak možnost podělit se o naši misi a vizi i s novými tvářemi. Chceme, aby naši současní i potenciální zákazníci v obchodě našli místo plné lidského úsměvu, přátelského přístupu a výjimečné atmosféry. Místo, kam se budou rádi vracet a kde jim bude dobře, “ říká Kateřina Navrátilová, general manager, Waterdrop CEE.

Na ploše přibližně 80m 2 čeká na zákazníky kompletní nabídka jedinečných mikrodrinků i designových doplňků, mezi které nepochybně patří oblíbené lahve z nerezové oceli nebo borosilikátového skla. Připraven je i odborně proškolený personál store managerů, který bude k dispozici 7 dní v týdnu vždy od 10h do 19h. Kromě pomoci s výběrem z bohatého sortimentu zodpoví také veškeré otázky týkající se pitného režimu. Protože je Waterdrop hrdým partnerem Plastic Bank a jeho snahou je maximální recyklace, i v novém brněnském obchodě budou moci zákazníci vrátit kapsličky od mikrodrinků, které budou poté zrecyklovány.

Signature store Waterdrop
Rašínova 4, Brno

První Signature store Waterdrop v České republice

Oblíbená značka Waterdrop, jejímž posláním je pomoci lidem vypít více vody, otevírá svůj první Signature store v České republice. První kamenný obchod se otevírá v centru moravské metropole.

Staňte se hodnotiteli brněnské gastronomie

Gastronomie nejen v Brně za sebou nemá jednoduché období. K jejímu opětovnému oživení pomáhá i TIC BRNO. Pokračovat bude akce Staň se hodnotitelem, která umožňuje vžít se do role porotce projektu Gourmet Brno, projít si a ohodnotit ty nejlepší brněnské podniky.

Gastrorestart

Ulice jsou plné života, restaurace, bary a kavárny se po nucené pauze opět nadechly a přivítaly hosty zpátky u stolů. Příběh brněnské gastronomie pokračuje a přináší spoustu novinek. Které podniky vznikly navzdory nejisté době? S jakou nabídkou proplují létem vaše oblíbené restaurace? Co vám vzkazují lidé tvořící i vychutnávající si brněnskou gastronomickou scénu a jaké recepty vám posílají? Vydejte se s námi na cestu plnou zážitků zanechávajících příjemnou dochuť na patře. Nastal čas dát všem, kdo pro nás tyto zážitky připravují, pocítit svou podporu. Vyrazíme do města a budeme ochutnávat Brno plnými doušky. S optimismem nám vlastním věříme, že na gastronomicky nabité léto naváže stejně bohatý podzim. Potkáme se?

Léto s FOOD DRINK BRNO – 10. vydání v ulicích i on-line!

Z tiskařského lisu putuje rovnou k vám. Gastronomický průvodce FOOD DRINK BRNO slaví jubilejní 10. vydání, vychází ve větším formátu a jako dárek svým čtenářům nachystal spoustu zajímavostí nejen z brněnské gastronomické scény.

Kde najít pivo svých snů?

IPA, ALE, porter, sour, lambic, gose, saison, barley wine… Pokud víte, o čem je řeč, asi jste už také propadli kouzlu zvanému craft beer. Vydejte se tedy tam, kde pivu opravdu rozumí. V Brně doporučujeme rozhodně navštívit novou prodejnu s pivem Beershop na Minské. Ale pozor, nebude to tak jednoduché. Budete si totiž muset vybrat z více než 600 druhů, které tam v regálech najdete.