Jaká atmosféra panuje v obchůdcích ByloByLibo před Vánoci? Co je pro jejich majitelky ztělesněním skvělého vánočního dárku? A je součástí dárku i to, jak je zabalen a prezentován? Čtěte v krátkém rozhovoru níže.

Jaká panuje před Vánoci atmosféra ve vašich obchůdcích?

Bude to znít jako klišé, ale naše obchůdky jsou celoroční oázou klidu a útulna, vánoční shon nevyjímaje. Umístěním jsou oba v srdci města – Brna i Tišnova, přesto mimo hlavní centrum. A poloha jde ruku v ruce s jejich konceptem. Zákazník si s námi nákup užije. Ženy mají prostor objevovat krásu, mužům rády a rychle poradíme.

Co je pro vás ztělesněním skvělého vánočního dárku?

Báječný vánoční dárek musí být něco nečekaného. Skutečné překvapení! Je krásné si něco přát a dostat to, ale ještě hezčí je rozbalit si dárek, který se nikdy „nepromítl“ ve vašich touhách. Nějaké kouzlo a mystično prostě k Vánocům patří. U nás v obchůdcích takovéto dárky – nečekaná překvapení – umíme nabídnout. A když se k nám zákazníci vrací a líčí nám, jakou udělali radost, nadšeně je posloucháme a práce nás těší.

Je součástí dobrého dárku i to, jak je zabalen a prezentován?

Dárkové balení má mnoho podob a vypovídá o příležitosti, ke které je určeno. Máme takový svůj slogan, že „balíme tak, aby vaše předání bylo jedinečné“. A přesně tak to je. Příhodně zabalený dárek s sebou nese všechny důležité přísady – tajemství, krásu, nápad, jednoduchost i obdiv. U nás v ByloByLibo rády balíme se sušenými květinami. Kdejakým lístkem i větvičkou lze vyjádřit a vystihnout pocit, s jakým se zákazník chystá dárek předat. Takže ano, vhodné balení a předání může dárek pozvednout na jinou úroveň.

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Vánoční dárek musí být skutečné překvapení, říkají majitelky obchůdku ByloByLibo

Jaká atmosféra panuje v obchůdcích ByloByLibo před Vánoci? Co je pro jejich majitelky ztělesněním skvělého vánočního dárku? A je součástí dárku i to, jak je zabalen a prezentován? Čtěte v krátkém rozhovoru.

Vitamín C podávaný ve vysokých dávkách

Z 1 gramu klasického vitamínu C se dokáže střevní sliznicí vstřebat pouze menší část (přibližně 200 mg), zbytek se z těla vyloučí. Pokud podáme vitamin C ve zvýšené dávce nitrožilně, zvýšíme zásadně jeho koncentraci v buňkách a toto navýšení ihned pozitivně ovlivní fungování imunitního systému. Organizmus se tak stane výrazně odolnější proti infekcím a zánětům obecně.

Do Hůlkárny na Panskou

Stovky vycházkových holí, ale také  klobouky, bekovky, čepice a jiné doplňky, to vše nabízí příjemný obchod Hůlkárna.cz na Panské ulici. Abyste se měli o co opřít a zároveň vypadali stylově!

Červen ve znamení kávy a zmrzliny

Brno je již několik let známé svou dokonalou kavárenskou infrastrukturou, ne nadarmo se mu také přezdívá česká Mekka kávy. Každý si tady najde to své: od pražíren až po espresso bary nebo kávový festival. Kavárnám však začínají šlapat na paty zmrzlinárny, které zde najdeme skoro na každém rohu.

Zpátky do obchodů!

Pojďme si to říct na rovinu. Rozhodně vás nechceme všechny nahnat do obchodů. Přeci jen střídmost je dobrá nejen pro vás a vaši peněženku, ale také pro životní prostředí. Na druhou stranu městské nakupování jsme si museli odříkat poměrně dlouho, takže si nějaké to utrácení přeci jen zasloužíme.