Ulevte tělu a mysli a oddechněte si v klidném prostředí Brněnské přehrady.

Zastavte se a vydechněte si. Zažijte pocit uvolnění a vnitřního klidu v prostředí Podkomorských lesů a objevte unikátní saunový svět a termální bazény v Infinit Maximus na Brněnské přehradě.

Ve wellness Infinit Maximus najdete…

Ojedinělý a rozsáhlý saunový svět, zázračnou uklidňující sílu termálních bazénů, odpočinek, kontakt s přírodou, vnitřní pohodu a dokonalou péči. Užít si můžete relaxační bazén pod širým nebem, ozářený sluncem nebo hvězdnou noční oblohou, s vířivými lavicemi, vodními lehátky a chrliči. Teplota vody se přizpůsobuje počasí a je otevřeno po celý rok, svítí-li slunce, prší či padá sníh.

Nechte se unést…

Vyzkoušejte přírodní ochlazovací jezírko, občerstvení na fresh barech a samozřejmě dvanáct originálních saun. Každá sauna má svůj příběh, svůj unikátní vzhled a náboj. Můžete si vybrat třeba Bylinnou chýši, Alchymistův sklep nebo Jeskynní svatyni, která dokonale imituje prostředí jeskyně od ručně malovaných stropů přes kamna připomínající ohniště až po stalaktitový vodopád. Prosklená stěna nabízí pohled na přírodní ochlazovací jezírko a Podkomorské lesy. Nebo zajděte na tematický saunový ceremoniál, kterým vás provedou naši zkušení sauna mistři a povýší tradiční saunování na nevšední zážitek. Horko sauny, následné zchlazení v bazénku nebo přírodním jezírku a odpočinek
na čerstvém vzduchu mají pozitivní vliv na naše celkové zdraví, a mohou uvolnit ztuhlé svaly.

Infinit Maximus
Hrázní 4a, Kníničky, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Soukromé wellness ve FAIRHOTELU

Vypněte a zrelaxujte, i když nejste hotelovým hostem. Všichni občas potřebujeme čas pro sebe. Ať už hledáte klid na přemýšlení, nebo naopak místo, kde můžete chvíli úplně vypnout, ve wellness v FAIRHOTELU vás nikdo rušit nebude. Dokonce můžete spojit příjemné s užitečným, tedy privátní saunu s večeří ve FAIRCAFE.

Areál v krásném prostředí Vysočiny láká na sportovní radovánky

Trasy pro cyklistické i pěší výlety po okolí, možnost sportovního vyžití pod střechou i širým nebem, koupání v rybnících, lesy plné borůvek a hub. To vše v sobě snoubí rekreační středisko Jasenka v srdci Vysočiny, které nově provozuje společnost STAREZ – SPORT, a. s. Místo pro aktivní odpočinek zde mohou naleznout zejména školy, ale vyžití se nabízí také pro firmy či jednotlivce.

Wellness ráj u Brněnské přehrady

Zastavte se a vydechněte si. Zažijte pocit uvolnění a vnitřního klidu v prostředí Podkomorských lesů a objevte unikátní saunový svět a termální bazény v Infinit Maximus na Brněnské přehradě.

Kam na in-liny?

Léto přeje také jedné z čím dál oblíbenějších pohybových aktivit v Brně – in-line bruslení. Ve městě a v blízkém okolí najdete mnoho zajímavých tras i pořádaných závodů, na kterých můžete ověřit své dovednosti nebo si jen při jízdě zarelaxovat.

Vodní sporty v Brně

Dnes je pro nás především místem, kam chodíme relaxovat, vykoupat se, dát si pivo a zasportovat si. O čem mluvíme? O Brněnské přehradě, místě, které nám může díky jeho rozloze i blízkosti z centra leckteré město závidět.