Zastavte se na Moravském náměstí pro dárek a kus dobré nálady! A pokud vám to v Brně nevyjde, druhý kouzelný obchůdek Bylobylibo najdete v Tišnově. Vhodný dárek můžete vybrat i na e-shopu. Foto: Bylobylibo

Blíží se rodinná oslava, svatba, výročí, křtiny a vy přemýšlíte, čím potěšit své blízké? Jste pozváni na návštěvu, v rodině se narodilo miminko? Potřebujete pozornost pro obchodní partnery nebo vánoční dárek jako poděkování spolupracovníkům? Pak je tady pro vás Bylobylibo.

Bylobylibo je útulný a stylový obchod na Moravském náměstí v Brně, kam si můžete zajít pro originální dárek a kde vám s výběrem rádi poradí a na přání vybraný dárek i zabalí. Jednodušší balení na počkání, složitější dárkové sety na objednání. Balicí služby mohou využít jak běžní, tak i firemní zákazníci. V obchůdku najdete dárky pro dámy, pány i děti; dárky „tvrdé“, dárky „měkké“, nejedlé i jedlé – od každého trochu. Všechny produkty, které Bylobylibo nabízí, jsou však pečlivě vybírány, některé z nich charakterizuje krása nebo vůně, jiné důvtip, ale vždy se najde ten pravý. Každé balení je protkáno svébytným rukopisem Bylobylibo (konkrétně Míly, Silvie a Lucie) a vašimi životními minipříběhy.

Bylobylibo
budova parkovacího domu Rozmarýn
Moravské náměstí 14, Brno
Mlýnská 337, Tišnov

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

MUNI upozorňuje, že potlačování svobod se odehrává i dnes

Potlačování občanských svobod v současném Bělorusku a připomenutí 80. výročí od prvního transportu židovských obyvatel z Brna do Minsku. To jsou témata, na jejichž půdorysu připravila Masarykova univerzita dvoudenní cyklus tvořený výstavou, videomappingem, debatami a filmovými projekcemi.

Festival kutilství Bastlfest

Patříte k nadšencům, kteří stále něco vymýšlejí, vylepšují a konstruují? Nebo jen rádi žasnete nad tím, co všechno si lidé dokážou sami vyrobit? Pak si nenechte ujít Bastlfest – festival kutilství pro celou rodinu, který se uskuteční od 20. do 21. listopadu v brněnském VIDA! science centru.

Na výstaviště vtrhne Life!

Po roční nedobrovolné pauze se na brněnské výstaviště vrací festival Life! Nabídne pořádnou dávku zábavy pro návštěvníky i spoustu výzev pro VIP hosty a youtubery. Zapište si do kalendářů termín 26.–28. listopadu a připravte se na program nabitý vším, na co se každý rok těšíte.

25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků

Víte, že 25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků a že v Brně vznikl charitativní projekt, který pomáhá kočkám, které svůj domov vyhlížejí z jihomoravských útulků? Podporuje 9 ověřených útulků a tím stovky koček najednou!

Virtuální expedice Zoo Brno

Zoo Brno nabízí ve spolupráci s převratným projektem Wild Immersion strhující podívanou. Patronkou projektu je světoznámá primatoložka a ochránkyně přírody Jane Goodall.