Již 50. Astrovíkend proběhne 16. až 17. října ve Středisku volného času v Lužánkách.

Tradiční zážitkové setkání s pestrým programem za účasti známých osobností ve svém oboru proběhne o víkendu 16.–17. října v SVČ Lužánky. Víkend nabídne poradny alternativní či čínské medicíny, SRT, výklad z ruky či karet, porady s numerology, porady s astrology, su-jok, přednášky, workshopy, šamanské meditace a prodej amuletů, orgonitů, olejů, bylin či minerálů.

Na programu je například:

  • Šamanské setkání – diagnostika fyzických a psychických potíží v duchu peruánské Amazonie s Carlosem Gomezem
  • Reverendka Estela Orbito – filipínská duchovní léčitelka, pokračovatelka tradice rodiny Orbitů povede skupinové léčení, společnou modlitbu a požehnání
  • Helen Stanků – uznávaná astrokoučka, která probouzí intuici
  • Miroslav Musil – léčitel, biotronik, jež pomáhá při problémech se stresem, depresemi či únavou
  • Mezi dalšími hosty se objeví Olga Sellene, Emílie Didi, Jana Niessnerová, Anna Hanáková a další.

Návštěvníci Astrovíkendu se mohou dozvědět, co se děje před tím, než člověk přijde na svět, jak předávat energii, jak komunikovat se svými ochránci, jak funguje 5 elementů ve stravě, informace o čínské medicíně, jak eliminovat úzkosti aj.

16–17/10 
50. Astrovíkend
SVČ Lužánky
Lidická 50, Brno
www.astrovikend.cz

MUNI upozorňuje, že potlačování svobod se odehrává i dnes

Potlačování občanských svobod v současném Bělorusku a připomenutí 80. výročí od prvního transportu židovských obyvatel z Brna do Minsku. To jsou témata, na jejichž půdorysu připravila Masarykova univerzita dvoudenní cyklus tvořený výstavou, videomappingem, debatami a filmovými projekcemi.

Festival kutilství Bastlfest

Patříte k nadšencům, kteří stále něco vymýšlejí, vylepšují a konstruují? Nebo jen rádi žasnete nad tím, co všechno si lidé dokážou sami vyrobit? Pak si nenechte ujít Bastlfest – festival kutilství pro celou rodinu, který se uskuteční od 20. do 21. listopadu v brněnském VIDA! science centru.

Na výstaviště vtrhne Life!

Po roční nedobrovolné pauze se na brněnské výstaviště vrací festival Life! Nabídne pořádnou dávku zábavy pro návštěvníky i spoustu výzev pro VIP hosty a youtubery. Zapište si do kalendářů termín 26.–28. listopadu a připravte se na program nabitý vším, na co se každý rok těšíte.

25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků

Víte, že 25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků a že v Brně vznikl charitativní projekt, který pomáhá kočkám, které svůj domov vyhlížejí z jihomoravských útulků? Podporuje 9 ověřených útulků a tím stovky koček najednou!

Virtuální expedice Zoo Brno

Zoo Brno nabízí ve spolupráci s převratným projektem Wild Immersion strhující podívanou. Patronkou projektu je světoznámá primatoložka a ochránkyně přírody Jane Goodall.