Foto: Astrovíkend

Poradny, stánky, meditace, workshopy. Výklad z ruky i karet. Alternativní medicína. MUDr. David Frej – Silný imunitní systém. Přenos z Knihovny palmových listů v Indii. PhDr. Arnošt Vašíček – přednáška s autogramiádou Záhadné fenomény. Šamanské setkání – v duchu peruánské Amazonie s C. Gomezem. Estela Orbito – filipínská léčitelka povede skupinového léčení a tradiční požehnání. Védská meditace, Kakaová ceremonie a terapie s krystaly. Šamanské bubnování.

11/9–12/9
Astrovíkend
SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno
www.astrovikend.cz
www.facebook.com/astrovikend

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Aqualand Moravia: procestujte svět vodních zážitků

Rodinný tobogán High Five, Wave Pool, Lazy River a mnoho dalšího! Aqualand Moravia skýtá nespočet dobrodružství.

Muzea v Moravském krasu a okolí

Pokud jste se rozhodli, že letošní léto návštěvu u moře či cesty do vzdálených zemí oželíte, určitě nebudete litovat. Stačí vyrazit jen pár kilometrů z brněnské metropole a jste v přírodě, na zajímavých místech. Pamětihodnostmi a historickou architekturou je Jihomoravský kraj proslulý. Tentokrát vás zveme do severozápadní části našeho kraje, do krajiny Moravského krasu a jeho okolí. V minulých číslech jsme představili hrady a zámky, přírodní krásy nebo tematické výlety. Nyní poodhalíme nabídku muzeí.

Hybridní léto v Ostravě

Hybrid je IN! Od hybridní pšenice přes hybridní auta a války až po hybrid art… Česko-polsko-slovenská výstava HYBRID-IN v Galerii výtvarného umění v Ostravě představuje současné autory, kteří pracují s hybridními, neklasickými a neluxusními materiály.

Není zámek jako zámek, vzkazují Lysice

Na co se můžete o prázdninách těšit v krásných prostorách Státního zámku Lysice?

Znojemské kulturní léto

Tento způsob kulturního léta ve Znojmě se bude líbit. Čekají vás desítky zážitkových večerů u rotundy, multižánrový minifestival Playáda, přesunuté Pivní slavnosti, Divadelní Louka, Slavnosti okurek, Znojmo žije divadlem nebo program na Káře.