Černá brána otevírá designový prostor s dechberoucím výhledem na Brno. Foto: Ignus Club

Designové prostředí luxusního dýmkařského Ignis Clubu v samém centru Brna je jako stvořené k pracovním schůzkám. Pokud tedy nechcete trávit čas v kanceláři a toužíte svůj pracovní čas nebo meetingy s klienty trošku oživit, Ignis vám k tomu dá vše, co potřebujete.

Mimo soukromého salonku, který je díky vestavěnému LCD monitoru a zatahovatelnému závěsu uzpůsobený k soukromým jednáním nebo prezentacím, je prostor rozdělen několika pomyslnými boxy se stolky a pohodlnými křesly nebo sedačkami. V podniku se nově zrekonstruovaly další prostory, které nabízí krom rozsáhlejšího posezení i soukromí, kde nebudete rušeni děním venku nebo v kavárně. U každého stolu nechybí zásuvka, stabilní wi-fi připojení a ochotná obsluha, která vám připraví vše, po čem zatoužíte. A to včetně výhodného setu vodní dýmky, snacku s čerstvým pečivem od brněnských dodavatelů a alkoholického či nealkoholického drinku nebo kávy. A kde se Ignis Club nachází? V samém srdci Brna ve 2. patře obchodního domu Letmo.

Ignis Club
OC LETMO, 2. patro
Nádražní 2a, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

MUNI upozorňuje, že potlačování svobod se odehrává i dnes

Potlačování občanských svobod v současném Bělorusku a připomenutí 80. výročí od prvního transportu židovských obyvatel z Brna do Minsku. To jsou témata, na jejichž půdorysu připravila Masarykova univerzita dvoudenní cyklus tvořený výstavou, videomappingem, debatami a filmovými projekcemi.

Festival kutilství Bastlfest

Patříte k nadšencům, kteří stále něco vymýšlejí, vylepšují a konstruují? Nebo jen rádi žasnete nad tím, co všechno si lidé dokážou sami vyrobit? Pak si nenechte ujít Bastlfest – festival kutilství pro celou rodinu, který se uskuteční od 20. do 21. listopadu v brněnském VIDA! science centru.

Na výstaviště vtrhne Life!

Po roční nedobrovolné pauze se na brněnské výstaviště vrací festival Life! Nabídne pořádnou dávku zábavy pro návštěvníky i spoustu výzev pro VIP hosty a youtubery. Zapište si do kalendářů termín 26.–28. listopadu a připravte se na program nabitý vším, na co se každý rok těšíte.

25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků

Víte, že 25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků a že v Brně vznikl charitativní projekt, který pomáhá kočkám, které svůj domov vyhlížejí z jihomoravských útulků? Podporuje 9 ověřených útulků a tím stovky koček najednou!

Virtuální expedice Zoo Brno

Zoo Brno nabízí ve spolupráci s převratným projektem Wild Immersion strhující podívanou. Patronkou projektu je světoznámá primatoložka a ochránkyně přírody Jane Goodall.