Majitelé studia a lektoři Veronika Krausová, Zdeněk Havlíček, Lucie Tomanová. Foto: YOGA i-D

Studio YOGA i-D, které najdete v samém srdci Brna na ulici Poštovská v budově bývalé pošty, se chystá překročit hranice jógy a stát se prostorem dýchajícím pro pohyb v jeho rozličných podobách – od kardia až po balet. Buďte u toho!

Jedinečný prostor

„V následujících měsících budeme rozšiřovat studio o další sál a rádi bychom všechny pozvali kromě jógy i na další pohybová cvičení,“ říká zakladatel YOGA i-D Zdeněk Havlíček. „V podstatě máme v tuto chvíli dvě části studia, ta první je už kompletně hotová a je v ní sál na cvičení jógy s veškerým zázemím.“ Ve druhé části studia je pak ukrytý ještě další prostor, ze kterého v následujících měsících majitelé studia hodlají vybudovat další plnohodnotný sál tak, aby se dal využít nejen na jógu, ale aby jeho využití sahalo daleko za její hranice. Měl by tak vzniknout zbrusu nový prostor pro tanec, kardio cvičení, případně balet, workshopy a další aktivity, z celého konceptu se pak stane jedinečné pohybové studio v centru Brna, ve kterém už to nebude jen o józe, ale o radosti z pohybu jako takového.

Kdy to bude?

„V současné chvíli jsme ve fázi, kdy se se stavbou pomalu začíná, prostor se čistí a měl by se pomaličku začít bourat a rekonstruovat,“ vysvětluje Havlíček a dodává, že přesné datum ukončení prací bude záležet na okolnostech, které se v současné době těžko předpovídají. V ideálním případě by však na začátku roku studio mohlo být hotové. Sledujte web a sociální sítě pro nejčerstvější informace a přijďte si zacvičit!

YOGA i-D
Poštovská 3, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

MUNI upozorňuje, že potlačování svobod se odehrává i dnes

Potlačování občanských svobod v současném Bělorusku a připomenutí 80. výročí od prvního transportu židovských obyvatel z Brna do Minsku. To jsou témata, na jejichž půdorysu připravila Masarykova univerzita dvoudenní cyklus tvořený výstavou, videomappingem, debatami a filmovými projekcemi.

Festival kutilství Bastlfest

Patříte k nadšencům, kteří stále něco vymýšlejí, vylepšují a konstruují? Nebo jen rádi žasnete nad tím, co všechno si lidé dokážou sami vyrobit? Pak si nenechte ujít Bastlfest – festival kutilství pro celou rodinu, který se uskuteční od 20. do 21. listopadu v brněnském VIDA! science centru.

Na výstaviště vtrhne Life!

Po roční nedobrovolné pauze se na brněnské výstaviště vrací festival Life! Nabídne pořádnou dávku zábavy pro návštěvníky i spoustu výzev pro VIP hosty a youtubery. Zapište si do kalendářů termín 26.–28. listopadu a připravte se na program nabitý vším, na co se každý rok těšíte.

25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků

Víte, že 25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků a že v Brně vznikl charitativní projekt, který pomáhá kočkám, které svůj domov vyhlížejí z jihomoravských útulků? Podporuje 9 ověřených útulků a tím stovky koček najednou!

Virtuální expedice Zoo Brno

Zoo Brno nabízí ve spolupráci s převratným projektem Wild Immersion strhující podívanou. Patronkou projektu je světoznámá primatoložka a ochránkyně přírody Jane Goodall.