Gourmet Brno © TIC BRNO

Gastronomie nejen v Brně za sebou nemá jednoduché období. K jejímu opětovnému oživení pomáhá i TIC BRNO. Pokračovat bude akce Staň se hodnotitelem, která umožňuje vžít se do role porotce projektu Gourmet Brno, projít si a ohodnotit ty nejlepší brněnské podniky.

Gourmet Brno je naprosto ojedinělý gastronomický průvodce, který v 8 kategoriích doporučuje to nejzajímavější, co v Brně najdete. A letos se jeho spolutvůrci můžete stát i vy a zapojit se do hodnocení brněnských restaurací, fine dining, bister, cukráren, kaváren, vináren, pivnic a barů. Průvodce pak vychází v tištěné i on-line podobě. „S ohledem na situaci bereme podporu brněnské gastronomie jako naši prioritu. Kromě kampaní pilně pracujeme právě i na dalším ročníku Gourmet Brno, vyhlášení nejlepších podniků roku 2021 plánujeme na podzim. Všichni totiž víme, že bez dobrého jídla a pití by ve městě nebylo živo a Brno by nebylo Brnem,“ komentuje situaci Jana Janulíková, ředitelka TIC BRNO.

TIC BRNO

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Astrovíkend – dny tajemna a zdraví

Poradny, stánky, meditace, workshopy. Výklad z ruky i karet. Alternativní medicína.
MUDr. David Frej – Silný imunitní systém.

Brno má nový meeting point s dechberoucím výhledem

Designové prostředí luxusního dýmkařského Ignis Clubu v samém centru Brna je jako stvořené k pracovním schůzkám. Pokud tedy nechcete trávit čas v kanceláři a toužíte svůj pracovní čas nebo meetingy s klienty trošku oživit, Ignis vám k tomu dá vše, co potřebujete.

YOGA i-D přidává druhý sál

Studio YOGA i-D, které najdete v samém srdci Brna na ulici Poštovská v budově bývalé pošty, se chystá překročit hranice jógy a stát se prostorem dýchajícím pro pohyb v jeho rozličných podobách – od kardia až po balet. Buďte u toho!

Umělecké rezidence v INDUSTŘE žijí modernismem

V průběhu letošního roku se vybraní umělci z Česka a ze zahraničí snaží nabídnout veřejnosti nový pohled na modernistickou architekturu v projektu Modernismus pro budoucnost 360/365.

Staňte se hodnotiteli brněnské gastronomie

Gastronomie nejen v Brně za sebou nemá jednoduché období. K jejímu opětovnému oživení pomáhá i TIC BRNO. Pokračovat bude akce Staň se hodnotitelem, která umožňuje vžít se do role porotce projektu Gourmet Brno, projít si a ohodnotit ty nejlepší brněnské podniky.