Autentické léto © TIC BRNO

TIC BRNO ukazuje město takové, jaké je. Jinak to vlastně ani nejde, protože Brno je autentické. Přestože nabízí mix toho, co další turistické metropole, nenajdete v něm místa, na kterých pro davy turistů nenarazíte na místní. Brňáci zkrátka ve svém městě žijí a také oni jej mohou poznávat, a poznávají, s průvodci.

Pokud máte rádi procházky městem a objevování nových úhlů pohledu, doporučujeme autentické prohlídky. Jejich témata jsou často překvapivá, a pokud si myslíte, že Brno znáte dokonale, možná se během nich přesvědčíte o opaku. Nabídka myslí i na dětské návštěvníky a připraveny jsou též finančně zvýhodněné okruhy pro seniory zohledňující fyzickou náročnost trasy. Městem vás TIC BRNO proveze také pohodlným turistickým minibusem, od funkcionalismu až po sport. Součástí vyhlídkových tras minibusu je i jedna industriální, která je v rámci projektu Brno INdustrial doplněna také několika pěšími procházkami. Dalším oblíbeným prázdninovým projektem je Brno a jeho chrámy, který zpřístupňuje liturgická místa. Letos od nejstaršího brněnského kostela po ten nejnovější. Zkrátka i v létě je v Brně na co se těšit a co žít.

TIC BRNO

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Astrovíkend – dny tajemna a zdraví

Poradny, stánky, meditace, workshopy. Výklad z ruky i karet. Alternativní medicína.
MUDr. David Frej – Silný imunitní systém.

Brno má nový meeting point s dechberoucím výhledem

Designové prostředí luxusního dýmkařského Ignis Clubu v samém centru Brna je jako stvořené k pracovním schůzkám. Pokud tedy nechcete trávit čas v kanceláři a toužíte svůj pracovní čas nebo meetingy s klienty trošku oživit, Ignis vám k tomu dá vše, co potřebujete.

YOGA i-D přidává druhý sál

Studio YOGA i-D, které najdete v samém srdci Brna na ulici Poštovská v budově bývalé pošty, se chystá překročit hranice jógy a stát se prostorem dýchajícím pro pohyb v jeho rozličných podobách – od kardia až po balet. Buďte u toho!

Umělecké rezidence v INDUSTŘE žijí modernismem

V průběhu letošního roku se vybraní umělci z Česka a ze zahraničí snaží nabídnout veřejnosti nový pohled na modernistickou architekturu v projektu Modernismus pro budoucnost 360/365.

Staňte se hodnotiteli brněnské gastronomie

Gastronomie nejen v Brně za sebou nemá jednoduché období. K jejímu opětovnému oživení pomáhá i TIC BRNO. Pokračovat bude akce Staň se hodnotitelem, která umožňuje vžít se do role porotce projektu Gourmet Brno, projít si a ohodnotit ty nejlepší brněnské podniky.