Foto: Státní zámek Lysice

Na co se můžete o prázdninách těšit v krásných prostorách Státního zámku Lysice? Například na výstavu obrazů Magdaleny Říčné (do 1. 8.), divadelní představení KDEKRADEMOR (10. 7.), koncert MHF Concentus Moraviae (17. 7.), Hradozámeckou noc (31. 7.), Slunečnice na zámku (květinová nádhera jako součást prohlídky, 13.–15. 8.) nebo VII. mezinárodní setkání naivních malířů (16.–20. 8.). Celý program najdete na webu, zámek má přes prázdniny otevřeno i v pondělí.

Státní zámek Lysice
Zámecká 1, Lysice
www.zamek-lysice.cz

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Aqualand Moravia: procestujte svět vodních zážitků

Rodinný tobogán High Five, Wave Pool, Lazy River a mnoho dalšího! Aqualand Moravia skýtá nespočet dobrodružství.

Muzea v Moravském krasu a okolí

Pokud jste se rozhodli, že letošní léto návštěvu u moře či cesty do vzdálených zemí oželíte, určitě nebudete litovat. Stačí vyrazit jen pár kilometrů z brněnské metropole a jste v přírodě, na zajímavých místech. Pamětihodnostmi a historickou architekturou je Jihomoravský kraj proslulý. Tentokrát vás zveme do severozápadní části našeho kraje, do krajiny Moravského krasu a jeho okolí. V minulých číslech jsme představili hrady a zámky, přírodní krásy nebo tematické výlety. Nyní poodhalíme nabídku muzeí.

Hybridní léto v Ostravě

Hybrid je IN! Od hybridní pšenice přes hybridní auta a války až po hybrid art… Česko-polsko-slovenská výstava HYBRID-IN v Galerii výtvarného umění v Ostravě představuje současné autory, kteří pracují s hybridními, neklasickými a neluxusními materiály.

Není zámek jako zámek, vzkazují Lysice

Na co se můžete o prázdninách těšit v krásných prostorách Státního zámku Lysice?

Znojemské kulturní léto

Tento způsob kulturního léta ve Znojmě se bude líbit. Čekají vás desítky zážitkových večerů u rotundy, multižánrový minifestival Playáda, přesunuté Pivní slavnosti, Divadelní Louka, Slavnosti okurek, Znojmo žije divadlem nebo program na Káře.