Užijete si jedinečnou jízdu dlouhou čtvrt kilometru na tobogánu High Five! Foto: Aqualand Moravia

Vodní horská dráha

Na rodinný tobogán High Five. Sveze vás nahoru i dolů. High Five je unikátem v celé kontinentální Evropě. Jízdou i vzhledem připomíná spíše horskou dráhu a je tak ideální volbou pro milovníky adrenalinu, ale i pro rodiny s dětmi, které mají chuť zažít léto plné dobrodružství a zakřičet si radostí. 

Klidná řeka s kamarády

Sjeďte si naši klidnou řeku Lazy River. Na jednomístném nebo dvoumístném raftu s jedinečným výhledem na Pálavu. A navíc, během jízdy si můžete vychutnat i drink, který si po cestě vyzvednete přímo na vodním baru, aniž byste museli odcházet z vody. Vše v pohodě a dobré náladě.

U moře

Znáte Wave Pool? To je malé moře. Nechte se unášet jeho vlnami. Nebo se budete raději houpat? Vlny jsou to každopádně pořádné! Užijete si to také v největším bazénu Riviéra s vodním barem. Je v něm moře místa pro plavecké i relaxační aktivity. 

Romantika pod širým nebem

Nevšední, luxusní a romantická. Taková je Chill out zóna. Postel s nebesy pod širým nebem, obsluha, která vás bude hýčkat, a welcome drink na uvítanou. To je relax, jemuž se nedá odolat. Během léta si zde můžete vychutnat i neopakovatelnou venkovní masáž. 

Sklenka vína. Jako v Provence

Do hotelu Aqualand Inn, který svým hostům nabízí jedinečný komfort v nově zrekonstruovaných pokojích a rodinných apartmánech. Dva pokoje kategorie Exclusive jsou právě ve stylu Provence. Jen si to představte: výhled na skalnaté vrcholky Pálavy a na Novomlýnské nádrže se skleničkou dobrého vína v ruce – budete si připadat úplně jako v malebné Francii.

Aqualand Moravia
Pasohlávky 110 E
www.aqualand-moravia.cz

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Archeopark Mikulčice – Kopčany

Jihomoravský kraj společně s Trnavským samosprávným krajem spolupracují od roku 2020 na projektu společné propagace Archeoparku Mikulčice – Kopčany. Projekt chce potenciálním návštěvníkům přiblížit, v čem tkví kouzlo těchto míst, a ukázat pro mnohé doposud neobjevený kraj.

Vydejte se do Blanska přivítat svatého Martina

Stalo se již dobrou tradicí, že o svatomartinském víkendu projde blanenskými ulicemi slavnostní historický průvod v čele s patronem města svatým Martinem na bílém koni. Vítání sv. Martina nabízí čtyřdenní kulturní program s historickým jarmarkem s tradičním zbožím, ochutnávkou vín, gastronomickými specialitami a mladým vínem.

Aqualand Moravia: procestujte svět vodních zážitků

Rodinný tobogán High Five, Wave Pool, Lazy River a mnoho dalšího! Aqualand Moravia skýtá nespočet dobrodružství.

Muzea v Moravském krasu a okolí

Pokud jste se rozhodli, že letošní léto návštěvu u moře či cesty do vzdálených zemí oželíte, určitě nebudete litovat. Stačí vyrazit jen pár kilometrů z brněnské metropole a jste v přírodě, na zajímavých místech. Pamětihodnostmi a historickou architekturou je Jihomoravský kraj proslulý. Tentokrát vás zveme do severozápadní části našeho kraje, do krajiny Moravského krasu a jeho okolí. V minulých číslech jsme představili hrady a zámky, přírodní krásy nebo tematické výlety. Nyní poodhalíme nabídku muzeí.

Hybridní léto v Ostravě

Hybrid je IN! Od hybridní pšenice přes hybridní auta a války až po hybrid art… Česko-polsko-slovenská výstava HYBRID-IN v Galerii výtvarného umění v Ostravě představuje současné autory, kteří pracují s hybridními, neklasickými a neluxusními materiály.