Foto: Hudba na vinicích

Ve Vinařství Sonberk probíhá přes celé léto až do září koncertní seriál propojující hudební vystoupení s těmi nejlepšími vinařstvími s názvem Hudba na vinicích. Druhý ročník tohoto festivalu se kromě Vinařství Sonberk koná na dalších čtyřech místech (Vinařství LAHOFER, Zámecké vinařství Bzenec, Vinné sklepy CHÂTEAU VALTICE, Johann W Třebívlice a Vinařství Vican Mikulov).

Neopakovatelná atmosféra, hudba a tanec, lahodné víno, krásné výhledy při západu slunce, pikniky na trávě… Tak nějak probíhají koncerty ve Vinařství Sonberk v rámci Hudby na vinicích. V následujících týdnech zde vystoupí například David Koller, ANNA K., XINDL X, Pokáč, Monkey Business nebo třeba Ewa Farna.

Mrkněte, jak ve čtvrtek 8/7 probíhal koncert kapely QUEENIE, dnes nejúspěšnější Queen tribute kapely v České republice.

Hudba na vinicích
červen až září 2021
různá místa po ČR
www.hudbanavinicich.cz

Aqualand Moravia: procestujte svět vodních zážitků

Rodinný tobogán High Five, Wave Pool, Lazy River a mnoho dalšího! Aqualand Moravia skýtá nespočet dobrodružství.

Muzea v Moravském krasu a okolí

Pokud jste se rozhodli, že letošní léto návštěvu u moře či cesty do vzdálených zemí oželíte, určitě nebudete litovat. Stačí vyrazit jen pár kilometrů z brněnské metropole a jste v přírodě, na zajímavých místech. Pamětihodnostmi a historickou architekturou je Jihomoravský kraj proslulý. Tentokrát vás zveme do severozápadní části našeho kraje, do krajiny Moravského krasu a jeho okolí. V minulých číslech jsme představili hrady a zámky, přírodní krásy nebo tematické výlety. Nyní poodhalíme nabídku muzeí.

Hybridní léto v Ostravě

Hybrid je IN! Od hybridní pšenice přes hybridní auta a války až po hybrid art… Česko-polsko-slovenská výstava HYBRID-IN v Galerii výtvarného umění v Ostravě představuje současné autory, kteří pracují s hybridními, neklasickými a neluxusními materiály.

Není zámek jako zámek, vzkazují Lysice

Na co se můžete o prázdninách těšit v krásných prostorách Státního zámku Lysice?

Znojemské kulturní léto

Tento způsob kulturního léta ve Znojmě se bude líbit. Čekají vás desítky zážitkových večerů u rotundy, multižánrový minifestival Playáda, přesunuté Pivní slavnosti, Divadelní Louka, Slavnosti okurek, Znojmo žije divadlem nebo program na Káře.