Aktivní i relaxační prázdniny pro všechny věkové kategorie, sportovní vyžití a doprovodné akce, gastronomie, hudba, to vše je koupaliště Riviéra. Foto: STAREZ – SPORT

Co nového na koupališti Riviéra? Kromě modernizace prostor zde na Brňany od 7. července až do konce prázdnin čeká bohatý doprovodný program se zábavnými aktivitami zdarma, na své si přijdou děti i dospělí.   

Inovace areálu

Největší novinkou je rozšíření beachvolejbalového centra hned o dva kurty. Šestice volejbalových hřišť bude k dispozici nejen pro sportovní aktivity návštěvníků areálu, ale i pro zájemce o dlouhodobý pronájem či pro utkání profesionálních týmů. Během sezóny se na nich budou konat turnaje různých výkonnostních úrovní. Po letní sezóně, tedy od letošního listopadu do příštího dubna, budou kurty navíc zastřešeny nafukovací halou k celoročnímu využití. Inovace se dočkal i blízký Areál dopravní výchovy a vzdělávání, jehož součástí je nově také moderní volně přístupné workoutové hřiště. 

Tematické animační programy

Od 7. července se kromě vodních radovánek mohou návštěvníci těšit na pestrý, tematicky laděný doprovodný program. Ten se bude konat každý prázdninový týden, vždy od středy do neděle od 14 do 17 hodin. Pro děti budou připraveny kreativní dílničky, všechny věkové žánry od dětí až po seniory pak osloví např. lekce jógy a pilates. Animační aktivity na Riviéře symbolicky ukončí čtvrtý ročník oblíbené akce Rozloučení s prázdninami, která letos připadne na víkend 28. a 29. srpna.

Za kvalitní gastronomií i pro kelímek na památku

Občerstvení na koupališti Riviéra se od letošní sezóny ujmou Lidi z Baru a ve čtyřech bufetech rozmístěných po celém koupališti budou nabízet jídla a nápoje včetně speciální nabídky drinků. V bufetech zakoupíte nápoje už jen ve vratných plastových kelímcích, díky unikátnímu potisku si je ale řada návštěvníků odnáší domů jako suvenýr.

Koupaliště Riviéra Brno
Bauerova 7
STAREZ – SPORT
www.rivec.sportujemevbrne.cz
www.rozloucenisprazdninami.cz

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

MUNI upozorňuje, že potlačování svobod se odehrává i dnes

Potlačování občanských svobod v současném Bělorusku a připomenutí 80. výročí od prvního transportu židovských obyvatel z Brna do Minsku. To jsou témata, na jejichž půdorysu připravila Masarykova univerzita dvoudenní cyklus tvořený výstavou, videomappingem, debatami a filmovými projekcemi.

Festival kutilství Bastlfest

Patříte k nadšencům, kteří stále něco vymýšlejí, vylepšují a konstruují? Nebo jen rádi žasnete nad tím, co všechno si lidé dokážou sami vyrobit? Pak si nenechte ujít Bastlfest – festival kutilství pro celou rodinu, který se uskuteční od 20. do 21. listopadu v brněnském VIDA! science centru.

Na výstaviště vtrhne Life!

Po roční nedobrovolné pauze se na brněnské výstaviště vrací festival Life! Nabídne pořádnou dávku zábavy pro návštěvníky i spoustu výzev pro VIP hosty a youtubery. Zapište si do kalendářů termín 26.–28. listopadu a připravte se na program nabitý vším, na co se každý rok těšíte.

25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků

Víte, že 25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků a že v Brně vznikl charitativní projekt, který pomáhá kočkám, které svůj domov vyhlížejí z jihomoravských útulků? Podporuje 9 ověřených útulků a tím stovky koček najednou!

Virtuální expedice Zoo Brno

Zoo Brno nabízí ve spolupráci s převratným projektem Wild Immersion strhující podívanou. Patronkou projektu je světoznámá primatoložka a ochránkyně přírody Jane Goodall.