Industra Open STAGE nabídne činohru, pantomimu i pohádky pro děti. Foto: Industra

Industra STAGE, která se v letošním roce přestěhovala z areálu bývalých mrazíren na Masné do nového působiště v Nové Zbrojovce v Židenicích, nezahálí a připravuje letní divadelní program pod širým nebem. 

Svou první letní divadelní scénu Industra Open STAGE organizátoři komentují: „Hrát budeme v zadní části budovy nové Industry na zbrusu novém jevišti a kolem něj. Večerní představení budou začínat ve 21 hodin, k dispozici bude pestrá skladba občerstvení.“ V průběhu července a srpna zde bude k vidění činohra, pantomima, tanec, pohybové divadlo, pohádky pro děti i site-specific projekty. Každý týden se v Nové Zbrojovce odehrají ideálně 3 až 4 představení. Po prázdninovém open-air divadle potom v září Industra STAGE představí novou halu určenou pro vnitřní divadelní představení. Pro více informací ohledně programu, vstupenek a aktualit navštivte webové či facebookové stránky uvedené v patičce článku.

Industra Open STAGE
Nová Zbrojovka
Lazaretní 1, Brno
www.industra.space
www.fb.com/industrastage

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Plnoletý ProART nabízí kulturu i workshopy

Festival ProART, svátek tance, zpěvu, herectví, fotografie a dalších performing arts, vstupuje do svého 18. ročníku, kromě Brna se prožene také Plzní, Jičínem, Slavonicemi, Prahou a Olomoucí.

Industra Open STAGE

Industra STAGE, která se v letošním roce přestěhovala z areálu bývalých mrazíren na Masné do nového působiště v Nové Zbrojovce v Židenicích, nezahálí a připravuje letní divadelní program pod širým nebem.

Cabaret des Péchés volá: Show must go on!

Přestože dostala kultura v posledním roce silný úder, brněnský Cabaret des Péchés se nevzdává a bojuje dál. Pro svou další existenci však potřebuje vás, hosty, fanoušky nebo milovníky kultury a gastronomie.

Divadlo Feste: Pokoušení

On-line premiéra inscenace Pokoušení, kterou si připravilo Divadlo Feste podle textu Václava Havla, proběhne v pátek 7. května od 20 hodin. 

Divadelní svět Brno 2021 bude!

Nová perspektiva. To je téma letošního ročníku festivalu Divadelní svět Brno, který by se měl uskutečnit od 20. do 25. května. Festival, jenž se stal významnou mezinárodní přehlídkou divadelních her, patří svým rozsahem mezi tři největší divadelní festivaly v České republice.