Zápisník PAPERBACK, váš kamarád na cesty. Foto: LEUCHTTURM1917

Objevování, myšlenky, inspirace, nová místa, přátelství, dopisy, poznámky… Zachyťte své prožitky na stránky zbrusu nového formátu zápisníků německé značky LEUCHTTURM1917, která mimo jiné nabízí celkem 6 velikostí zápisníků se 4 druhy lineatury v 17 barvách.

Nová řada zápisníků s názvem PAPERBACK byla vytvořena na míru pro průzkumníky a milovníky cestování. Ani velký, ani malý. Ideální velikost, která se pohodlně vejde do kabelky, tašky, batohu či příručního zavazadla, nabízí spoustu místa pro vaše poznámky. Lehký jako pírko. Díky ohebným deskám je zápisník vysoce praktický. Můžete jej tak nosit neustále s sebou. V nabídce je celkem 13 živých barev se 3 druhy lineatury – čistá, linkovaná a tečkovaná. Předplaťte si časopis KAM V BRNĚ a kromě toho, že jej budete číst jako první, k němu dostanete i zápisník PAPERBACK. Více informací na shop.pocketmedia.cz.

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

MUNI upozorňuje, že potlačování svobod se odehrává i dnes

Potlačování občanských svobod v současném Bělorusku a připomenutí 80. výročí od prvního transportu židovských obyvatel z Brna do Minsku. To jsou témata, na jejichž půdorysu připravila Masarykova univerzita dvoudenní cyklus tvořený výstavou, videomappingem, debatami a filmovými projekcemi.

Festival kutilství Bastlfest

Patříte k nadšencům, kteří stále něco vymýšlejí, vylepšují a konstruují? Nebo jen rádi žasnete nad tím, co všechno si lidé dokážou sami vyrobit? Pak si nenechte ujít Bastlfest – festival kutilství pro celou rodinu, který se uskuteční od 20. do 21. listopadu v brněnském VIDA! science centru.

Na výstaviště vtrhne Life!

Po roční nedobrovolné pauze se na brněnské výstaviště vrací festival Life! Nabídne pořádnou dávku zábavy pro návštěvníky i spoustu výzev pro VIP hosty a youtubery. Zapište si do kalendářů termín 26.–28. listopadu a připravte se na program nabitý vším, na co se každý rok těšíte.

25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků

Víte, že 25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků a že v Brně vznikl charitativní projekt, který pomáhá kočkám, které svůj domov vyhlížejí z jihomoravských útulků? Podporuje 9 ověřených útulků a tím stovky koček najednou!

Virtuální expedice Zoo Brno

Zoo Brno nabízí ve spolupráci s převratným projektem Wild Immersion strhující podívanou. Patronkou projektu je světoznámá primatoložka a ochránkyně přírody Jane Goodall.