Vycházková hůl neslouží jen pro oporu při chůzi, ale je především originálním a jedinečným doplňkem, který vaši osobnost. Foto: Pocket media/Klára Galle

Stovky vycházkových holí, ale také  klobouky, bekovky, čepice a jiné doplňky, to vše nabízí příjemný obchod Hůlkárna.cz na Panské ulici. Abyste se měli o co opřít a zároveň vypadali stylově!

V showroomu Hůlkárny najdete nejširší výběr holí v ČR, sortiment se přitom stále rozšiřuje. Vyberete si hůlky s nastavitelnou velikostí, skládací hůlky, vycházkové hole s různě řešenou rukojetí, hůlky dřevěné, vycházkové hole sběratelské, luxusní vycházkové hole i tolik oblíbené trekingové hole.

Můžete si tu také nechat zkrátit vycházkovou hůl na zakázku nebo si na ni nechat vyrobit dřevěnou krabici či stojan. Díky individuálnímu přístupu k zákazníkům se nemusíte bát, že byste zvolili špatně, v Hůlkárně vám doporučí tu pravou oporu přesně pro vás. Se sortimentem i majiteli obchodu, zaměřeného na kvalitní evropské výrobky, se potkáte také na zajímavých akcích, které si pečlivě vybírají, nebo na blogu a sociálních sítích.

Hůlkárna
Panská 9, Brno
www.fb.com/hulkarna

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Červen ve znamení kávy a zmrzliny

Brno je již několik let známé svou dokonalou kavárenskou infrastrukturou, ne nadarmo se mu také přezdívá česká Mekka kávy. Každý si tady najde to své: od pražíren až po espresso bary nebo kávový festival. Kavárnám však začínají šlapat na paty zmrzlinárny, které zde najdeme skoro na každém rohu.

Zpátky do obchodů!

Pojďme si to říct na rovinu. Rozhodně vás nechceme všechny nahnat do obchodů. Přeci jen střídmost je dobrá nejen pro vás a vaši peněženku, ale také pro životní prostředí. Na druhou stranu městské nakupování jsme si museli odříkat poměrně dlouho, takže si nějaké to utrácení přeci jen zasloužíme.

Brno a zahrádkářské kolonie

Kde zahradničit, když bydlíte v bytě? Na pěstování bylinek bude stačit balkon, pokud ale chcete kousek svého pozemku a zásobu mrkví z vlastní produkce, šikovným řešením je koupě či pronájem zahrádky v jedné z brněnských zahrádkářských kolonií.

Zakládáme zahradní jezírko

Zahradní jezírko je nejen úchvatná dekorace, ale také živý prvek pozemku chladící své okolí.

Pěstujeme. Co s čím a jak to střídat?

Mít vlastní rajčata, mrkev, cibuli, brambory, celer, ředkvičky… Málokdy chutná sousto zeleniny tak dobře, jako když si ji vypěstujeme sami.