Kino Art © TIC BRNO

Art opět otevřel své sály milovníkům kinematografie! Pokud vám už chyběla návštěva kina, stavte se na Cihlářskou, kde vám Art promítne některou z filmových novinek či klasik. 

Aktuální program najdete na webu kina www.kinoart.cz, kde si také rovnou můžete zakoupit lístek. Ten není třeba tisknout – tedy pokud si nechcete vyluštit filmovou spojovačku. Kino se také plánuje vrátit k oblíbeným kvízům, takže pokud jste během uzavření načerpali spoustu filmových znalostí, určitě dostanete prostor se s nimi blýsknout. A smutní nemusí být ani fanoušci Café ART, které návštěvníkům nabídne osvěžení před či po filmovém představení. Kino se také chystá na léto a plánuje pro vás překvapení! Nezůstane totiž jen u klasických projekcí, ale má v plánu obohatit letní sezónu i dalšími akcemi. Ty budou postupně zveřejňovány na sociálních sítích kina. Kino Art najdete na Facebooku a Instagramu, tak ho nezapomeňte sledovat, aby vám připravované novinky neutekly. Art se už na vás těší!

Kino Art
Café ART
Cihlářská 19
www.kinoart.cz

TIC BRNO

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Filmový červen podle Miloše Henkricha

Na co se podívat v červnu? V tomto článků přinášíme filmové tipy od redaktora KAM v Brně Miloše Henkricha.

Do kina zve Miloš Henkrich

Od podzimu až do 24. května letošního roku byl pozastaven provoz kin. Kultura živá a společně prožívaná byla v extrémním útlumu a přežívala jen ve virtuálním prostoru. Přijímaná nařízení neumožňují eruptivní, ale jen opatrné oživení společenského života.

Každý názor se počítá aneb dotazník Kina Art

Máte nějaké tajné přání týkající se kina? Třeba byste chtěli změnit čas projekcí? Sdělit, kdy se vám nejlépe chodí do kina s dětmi? Nebo dát světu vědět svůj názor na jídlo v kinosálech? Máte možnost! V průběhu května totiž startuje velké dotazníkové šetření Kina Art.

Do kina… v autě… na výstaviště!

Je vám smutno po společném sledování filmů? Po rituálu cesty do kina, kolektivního prožitku z promítaného snímku a cesty domů, během níž zpracováváte dojmy? Na otevření klasických kinosálů si ještě asi chvilku počkáme, zatím však můžete zajet do autokina na brněnském výstavišti.

Filmový květen podle Miloše Henkricha

Na co se podívat v květnu? V tomto článků přinášíme filmové tipy od redaktora KAM v Brně Miloše Henkricha.