Kino Art © TIC BRNO

Art opět otevřel své sály milovníkům kinematografie! Pokud vám už chyběla návštěva kina, stavte se na Cihlářskou, kde vám Art promítne některou z filmových novinek či klasik. 

Aktuální program najdete na webu kina www.kinoart.cz, kde si také rovnou můžete zakoupit lístek. Ten není třeba tisknout – tedy pokud si nechcete vyluštit filmovou spojovačku. Kino se také plánuje vrátit k oblíbeným kvízům, takže pokud jste během uzavření načerpali spoustu filmových znalostí, určitě dostanete prostor se s nimi blýsknout. A smutní nemusí být ani fanoušci Café ART, které návštěvníkům nabídne osvěžení před či po filmovém představení. Kino se také chystá na léto a plánuje pro vás překvapení! Nezůstane totiž jen u klasických projekcí, ale má v plánu obohatit letní sezónu i dalšími akcemi. Ty budou postupně zveřejňovány na sociálních sítích kina. Kino Art najdete na Facebooku a Instagramu, tak ho nezapomeňte sledovat, aby vám připravované novinky neutekly. Art se už na vás těší!

Kino Art
Café ART
Cihlářská 19
www.kinoart.cz

TIC BRNO

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Mezipatra v Brně

Od 13. do 20. listopadu proběhne v Brně queer filmový festival Mezipatra, jehož letošním tématem je Oslava života. Kromě celovečerních, krátkých nebo dokumentárních snímků nabídne festival oblíbenou Off programovou sekci sekci.

Future Gate Sci-fi Film Festival 2021

Osmý ročník festivalu Future Gate proběhne v Brně od 21. do 26. září.

Do kina zve Anežka Opatrná

Trvalo to dlouho, ale dočkali jsme se. Pohodlné sedačky, obří plátno, chroupání popcornu, přátelé, filmové zážitky. Víte, jak dlouho jsme čekali na otevření kin? Necelých osm měsíců! Hrůza. Ale věci se pomalu začínají vracet do normálu a vy se opět můžete v létě těšit na skvělé filmy. Věřte, že na své si přijde úplně každý.

Letní večery budou patřit premiérám pod širým nebem

Kino Art opět vyráží na prázdniny, tentokrát se vydá do krásného areálu Nové Zbrojovky! Zde díky technologii DCP promítne nejen klasické letní hity a stálice stříbrného plátna, ale také očekávané filmové premiéry.

Na co v létě zajít do kina?

Na co se podívat v létě? V tomto článků přinášíme hned několik tipů na filmové novinky.