8. ročník konference Leadership 2021 je za dveřmi! Foto: Konference Leadership

Jak se naučit inspirovat a motivovat druhé? Jak najít odvahu ke změně? A jak u toho všeho zároveň zůstat svůj? To všechno se naučíte na on-line Konferenci Leadership, která se uskuteční ve čtvrtek 27. května od 17 do 22 hodin.

Smyslem 8. ročníku konference je odpovědět na otázky: Proč bude pro Česko v době po-koronové dobrý leadership důležitější více než kdy jindy? Jaké podstatné věci bychom si měli odnést do budoucnosti – jak pro řízení firem, tak pro nás jako jednotlivce i celou společnost? Během jednoho dne plného přednášek a best practices vystoupí 8 inspirativních řečníků, kteří během 5 hodin představí své zkušenosti a rady. Na konferenci získáte cenné know-how, záznam všech přednášek a především nové kontakty, které jsou k nezaplacení.

Představí se autor knihy Konec prokrastinace a podcastu Deep Talks Petr Ludwig, zakladatelka start-upu Soulmio Simona Zábržová, zakladatel nadnárodní společnosti Lasvit Leon Jakimič, bývalý šéf inovací farmaceutické společnosti Pfizer Dan Seewald, šéfkuchař a moderátor pořadu Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich, Margareta Křížová, jedna z nejvýraznějších osobností české byznysové scény a autorka knihy Z deníku investorky, podnikatel, vizionář a filantrop Martin Hausenblas a šéf Lidí z Baru, autor knihy Šéfové jsou kok*ti a spolumajitel věhlasných podniků Bar, který neexistuje, Super Panda Circus, Anybody hotel Jan Vlachynský.

Konference Leadership 2021
on-line
www.leadership-konference.cz

Lelkujte! Ale s mírou

Ano, my víme. Léto je tady a s ním i dobrá nálada a pocit, že si chceme a vlastně i musíme užívat. Souhlasíme s vámi! Na druhou stranu léto neznamená, že se máme vykašlat na práci sami na sobě nebo zapomenout na naše dlouhodobé cíle. Spíš je to naopak.

Vše o studiu jazyků na jednom místě

Tipy, informace, návody, zajímavosti, zkrátka všechno to, co potřebujete nebo chcete vědět o studiu jazyků, najdete na blogu Jazykového centra Correct. Čtěte a učte se. Nabité znalosti se vám budou hodit nejen pro lepší pochopení cizí řeči.

Němčina s Österreich Institutem Brno

Specialisté na němčinu v Brně již od roku 2001! Österreich Institut Brno nabízí kurzy různé intenzity pro zájemce všech jazykových úrovní a věkových kategorií. Zlepšete či získejte znalosti, které vám pomohou v budoucím studiu i pracovním životě.

Kolik řečí umíš… tolik řečí umíš

Hello. Hola. Hallo. Bonjour. Капуста. Toto je pozdrav „ahoj“ v pěti jazycích. Vlastně ve čtyřech – anglicky, španělsky, francouzsky a německy. Rusky je tam napsáno „kapusta“. Proč? Protože učit se jazyky je důležité, jinak vám může každý navykládat, co chce.

Záliby dělají člověka

Každý člověk by měl mít pět koníčků. První, který vám vydělá peníze, druhý, který vás udrží ve formě, třetí, který podpoří vaši kreativitu, čtvrtý, kterým se budete vzdělávat, a konečně pátý, který potěší vašeho ducha. Schválně, kolik jich máte vy?