8. ročník konference Leadership 2021 je za dveřmi! Foto: Konference Leadership

Jak se naučit inspirovat a motivovat druhé? Jak najít odvahu ke změně? A jak u toho všeho zároveň zůstat svůj? To všechno se naučíte na on-line Konferenci Leadership, která se uskuteční ve čtvrtek 27. května od 17 do 22 hodin.

Smyslem 8. ročníku konference je odpovědět na otázky: Proč bude pro Česko v době po-koronové dobrý leadership důležitější více než kdy jindy? Jaké podstatné věci bychom si měli odnést do budoucnosti – jak pro řízení firem, tak pro nás jako jednotlivce i celou společnost? Během jednoho dne plného přednášek a best practices vystoupí 8 inspirativních řečníků, kteří během 5 hodin představí své zkušenosti a rady. Na konferenci získáte cenné know-how, záznam všech přednášek a především nové kontakty, které jsou k nezaplacení.

Představí se autor knihy Konec prokrastinace a podcastu Deep Talks Petr Ludwig, zakladatelka start-upu Soulmio Simona Zábržová, zakladatel nadnárodní společnosti Lasvit Leon Jakimič, bývalý šéf inovací farmaceutické společnosti Pfizer Dan Seewald, šéfkuchař a moderátor pořadu Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich, Margareta Křížová, jedna z nejvýraznějších osobností české byznysové scény a autorka knihy Z deníku investorky, podnikatel, vizionář a filantrop Martin Hausenblas a šéf Lidí z Baru, autor knihy Šéfové jsou kok*ti a spolumajitel věhlasných podniků Bar, který neexistuje, Super Panda Circus, Anybody hotel Jan Vlachynský.

Konference Leadership 2021
on-line
www.leadership-konference.cz

Lelkujte! Ale s mírou

Ano, my víme. Léto je tady a s ním i dobrá nálada a pocit, že si chceme a vlastně i musíme užívat. Souhlasíme s vámi! Na druhou stranu léto neznamená, že se máme vykašlat na práci sami na sobě nebo zapomenout na naše dlouhodobé cíle. Spíš je to naopak.

Konference Leadership 2021

Jak se naučit inspirovat a motivovat druhé? Jak najít odvahu ke změně? A jak u toho všeho zároveň zůstat svůj? To všechno se naučíte na on-line Konferenci Leadership, která se uskuteční ve čtvrtek 27. května od 17 do 22 hodin.

Vše o studiu jazyků na jednom místě

Tipy, informace, návody, zajímavosti, zkrátka všechno to, co potřebujete nebo chcete vědět o studiu jazyků, najdete na blogu Jazykového centra Correct. Čtěte a učte se. Nabité znalosti se vám budou hodit nejen pro lepší pochopení cizí řeči.

Němčina s Österreich Institutem Brno

Specialisté na němčinu v Brně již od roku 2001! Österreich Institut Brno nabízí kurzy různé intenzity pro zájemce všech jazykových úrovní a věkových kategorií. Zlepšete či získejte znalosti, které vám pomohou v budoucím studiu i pracovním životě.

Kolik řečí umíš… tolik řečí umíš

Hello. Hola. Hallo. Bonjour. Капуста. Toto je pozdrav „ahoj“ v pěti jazycích. Vlastně ve čtyřech – anglicky, španělsky, francouzsky a německy. Rusky je tam napsáno „kapusta“. Proč? Protože učit se jazyky je důležité, jinak vám může každý navykládat, co chce.