Foto: archiv Cabaret des Péchés

Přestože dostala kultura v posledním roce silný úder, brněnský Cabaret des Péchés se nevzdává a bojuje dál. Pro svou další existenci však potřebuje vás, hosty, fanoušky nebo milovníky kultury a gastronomie. Cabaret můžete podpořit v kampani na HitHitu, kde si vyberete z několika možností odměn za váš příspěvek. 

Je libo členství v klubu Patronů Cabaretu des Péchés či degustace zmrzlinového menu? Vyberete si raději šperk z autorské limitované kolekce nebo chcete zažít backstage? Z nabídky si vybere každý. Nejnižší příspěvky se pohybují od 99 Kč.

„Dávejte si pozor na to, co si v kabaretu přejete. Může se to totiž stát skutečností!

Toto je hlavním motem nás, gastronomických profesionálů, nadšenců i umělců z Cabaretu des Péchés v Brně. Tato legendární věta kabaretního principála a choreografa Patrika nás žene vpřed a pomáhá ve chvílích, kdy se cítíme sklesle.

Poslední rok je velkou zkouškou našeho odhodlání a vytrvalosti v nerovném boji s neustále se měnící situací. Když jsme v září roku 2019 otevřeli brány našeho Cabaretu, těšili jsme se z toho, že Vám přinášíme jedinečný koncept založený na kabaretních tradicích minulého století. Byli jsme nadšeni, že Vám, našim hostům a publiku, přinášíme jedinečné spojení kultury a gastronomie. O to hůř na nás dopadla epidemiologická situace, která úplně nejvíc postihla právě tyto dvě odvětví, které spojujeme.

My se však nevzdáváme a bojujeme ze všech sil dál, abychom pro Vás mohli vytvořit ještě lepší zážitky, hned jak to bude možné. S našimi umělci připravujeme nová vystoupení a posouváme hranice našich dovedností, abychom Vás vtáhli do atmosféry kabaretního varieté ještě víc než kdy předtím. Náš gastronomický tým též nezahálí a chystá pro Vás…

Divadlo Feste: Pokoušení

On-line premiéra inscenace Pokoušení, kterou si připravilo Divadlo Feste podle textu Václava Havla, proběhne v pátek 7. května od 20 hodin. 

Divadelní svět Brno 2021 bude!

Nová perspektiva. To je téma letošního ročníku festivalu Divadelní svět Brno, který by se měl uskutečnit od 20. do 25. května. Festival, jenž se stal významnou mezinárodní přehlídkou divadelních her, patří svým rozsahem mezi tři největší divadelní festivaly v České republice.

O nové divadlo

„Tvůj pokoj je středem světa.“ Když v září loňského roku proběhla v HaDivadle premiéra Vnímání, většina z nás netušila, jak dlouho poté budou některé pasáže z inscenace aktuální.

Divadla za zavřenými dveřmi

Přestože dveře divadel zůstávají stále zavřené, brněnská divadla hledají způsoby, jak se svými návštěvníky zůstat v kontaktu. Ať už se jedná o on-line talk show, podcast, on-line rozhovor či výstavu ve výloze.

Globalizace je láska k regionu! On-line je láska k divadlu!

Prostor pro myšlení a sledování divadla v mezinárodním kontextu, který přesahuje rybníček jednoho města a státu, nikdy nebyl dostupnější než za současného stavu. Ten způsobil, že jsou divadla zavřená pro své diváky. Umožnil však divadlo podrobit potřebné zkoušce. Její výsledky lze vidět po celém světě.