Foto: archiv Cabaret des Péchés

Přestože dostala kultura v posledním roce silný úder, brněnský Cabaret des Péchés se nevzdává a bojuje dál. Pro svou další existenci však potřebuje vás, hosty, fanoušky nebo milovníky kultury a gastronomie. Cabaret můžete podpořit v kampani na HitHitu, kde si vyberete z několika možností odměn za váš příspěvek. 

Je libo členství v klubu Patronů Cabaretu des Péchés či degustace zmrzlinového menu? Vyberete si raději šperk z autorské limitované kolekce nebo chcete zažít backstage? Z nabídky si vybere každý. Nejnižší příspěvky se pohybují od 99 Kč.

„Dávejte si pozor na to, co si v kabaretu přejete. Může se to totiž stát skutečností!

Toto je hlavním motem nás, gastronomických profesionálů, nadšenců i umělců z Cabaretu des Péchés v Brně. Tato legendární věta kabaretního principála a choreografa Patrika nás žene vpřed a pomáhá ve chvílích, kdy se cítíme sklesle.

Poslední rok je velkou zkouškou našeho odhodlání a vytrvalosti v nerovném boji s neustále se měnící situací. Když jsme v září roku 2019 otevřeli brány našeho Cabaretu, těšili jsme se z toho, že Vám přinášíme jedinečný koncept založený na kabaretních tradicích minulého století. Byli jsme nadšeni, že Vám, našim hostům a publiku, přinášíme jedinečné spojení kultury a gastronomie. O to hůř na nás dopadla epidemiologická situace, která úplně nejvíc postihla právě tyto dvě odvětví, které spojujeme.

My se však nevzdáváme a bojujeme ze všech sil dál, abychom pro Vás mohli vytvořit ještě lepší zážitky, hned jak to bude možné. S našimi umělci připravujeme nová vystoupení a posouváme hranice našich dovedností, abychom Vás vtáhli do atmosféry kabaretního varieté ještě víc než kdy předtím. Náš gastronomický tým též nezahálí a chystá pro Vás…

V říjnu můžete v BARCE získat postižení uměním

Sedmý ročník festivalu integrované tvorby FEST IN 2021 přinese po roční pandemické odmlce o to větší dávku netradičního umění. Na jevišti královopolského Divadla BARKA, otevřeného kulturního prostoru Ligy vozíčkářů, se od 16. do 24. října budou střídat soubory, v nichž působí umělci s tělesným, smyslovým či mentálním postižením.

Klub mladých diváků Brno

Studujete a máte rádi divadlo? Výborně. Díky novému projektu brněnského HaDivadla se můžete stát členem Klubu mladých diváků. Kromě kartičky zajišťující vstup na vybraná představení za velmi výhodnou cenu se s členstvím pojí také možnost účastnit se různých setkání, večírků, workshopů a diskusí.

Peter Grimes je zázrak

Janáčkova opera NdB připravila pro novou sezónu skutečnou operní perlu. Cenami ověnčený tým režisér David Radok a dirigent Marko Ivanović společně nastudovali Petera Grimese od Benjamina Brittena, který je jedním z nejlepších britských skladatelů vůbec. Diváky čeká skvěle vystavěné sociální drama, silná uchvacující hudba a působivá scéna.

Plnoletý ProART nabízí kulturu i workshopy

Festival ProART, svátek tance, zpěvu, herectví, fotografie a dalších performing arts, vstupuje do svého 18. ročníku, kromě Brna se prožene také Plzní, Jičínem, Slavonicemi, Prahou a Olomoucí.

Industra Open STAGE

Industra STAGE, která se v letošním roce přestěhovala z areálu bývalých mrazíren na Masné do nového působiště v Nové Zbrojovce v Židenicích, nezahálí a připravuje letní divadelní program pod širým nebem.