Kino Art © Oliver Staša

Máte nějaké tajné přání týkající se kina? Třeba byste chtěli změnit čas projekcí? Sdělit, kdy se vám nejlépe chodí do kina s dětmi? Nebo dát světu vědět svůj názor na jídlo v kinosálech? Máte možnost! V průběhu května totiž startuje velké dotazníkové šetření Kina Art.

Dotazník je určený pravidelným i občasným návštěvníkům kin. Art bude například moc zajímat, proč chodíte právě do Kina Art či jestli dáváte přednost jiným kinům. V dotazníku kino uvítá i vaše podněty a názory na současný provoz. Pokud se vám na Artu něco líbí nebo naopak vidíte prostor ke zlepšení, kino vaše připomínky uvítá! Připraveny jsou také odměny, několik odpovídajících se může těšit na dárek od Artu. Po spuštění akce najdete dotazník na facebookovém profilu a webu kina. Tým Artu se těší na vaše odpovědi!

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Do kina zve Anežka Opatrná

Trvalo to dlouho, ale dočkali jsme se. Pohodlné sedačky, obří plátno, chroupání popcornu, přátelé, filmové zážitky. Víte, jak dlouho jsme čekali na otevření kin? Necelých osm měsíců! Hrůza. Ale věci se pomalu začínají vracet do normálu a vy se opět můžete v létě těšit na skvělé filmy. Věřte, že na své si přijde úplně každý.

Letní večery budou patřit premiérám pod širým nebem

Kino Art opět vyráží na prázdniny, tentokrát se vydá do krásného areálu Nové Zbrojovky! Zde díky technologii DCP promítne nejen klasické letní hity a stálice stříbrného plátna, ale také očekávané filmové premiéry.

Na co v létě zajít do kina?

Na co se podívat v létě? V tomto článků přinášíme hned několik tipů na filmové novinky.

Filmový červen podle Miloše Henkricha

Na co se podívat v červnu? V tomto článků přinášíme filmové tipy od redaktora KAM v Brně Miloše Henkricha.

Do kina zve Miloš Henkrich

Od podzimu až do 24. května letošního roku byl pozastaven provoz kin. Kultura živá a společně prožívaná byla v extrémním útlumu a přežívala jen ve virtuálním prostoru. Přijímaná nařízení neumožňují eruptivní, ale jen opatrné oživení společenského života.