Pořadatelé doufají, že počasí i další okolnosti budou akci nakloněny a společně si užijete jarní společensko-hravé odpoledne! Foto: Kávéeska

V neděli 23. května 2021 od 14 do 18 hodin se na louce u konečné tramvaje na Kraví hoře uskuteční již tradiční lehce sportovní a zábavné odpoledne pro malé cyklisty. Na účastníky čeká vyřazovací cyklozávod dětí do 12 let a také jízda zručnosti. 

Na své si ale přijdou i malí jezdci na šlapadlech, odrážedlech, tříkolkách a koloběžkách, pro které je připravena „miminovská rychlovka“. Součástí bude také zábavný doprovodný program pro celou rodinu a další zajímavosti. Budete si moci vyzkoušet různé cyklospeciality, poradit se s cykloodborníky, vyrobit si v dětské výtvarné dílničce cyklodoplněk nebo luštit jednoduché cyklohádanky.

Odměnou malým závodníkům pak budou medaile a drobné cykloceny nejen pro vítěze. Prezence startujících bude probíhat od 14 hodin ve čtyřech kategoriích podle velikosti kola: 12“, 16“, 20“, 24“–26“. První závod odstartuje ve 14.30 hodin. Vstup pro účastníky je zdarma, v případě velmi špatného počasí se akce neuskuteční!

23/5
Cyklohrátky na Kraví hoře
Kávéeska

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Astrovíkend – dny tajemna a zdraví

Poradny, stánky, meditace, workshopy. Výklad z ruky i karet. Alternativní medicína.
MUDr. David Frej – Silný imunitní systém.

Brno má nový meeting point s dechberoucím výhledem

Designové prostředí luxusního dýmkařského Ignis Clubu v samém centru Brna je jako stvořené k pracovním schůzkám. Pokud tedy nechcete trávit čas v kanceláři a toužíte svůj pracovní čas nebo meetingy s klienty trošku oživit, Ignis vám k tomu dá vše, co potřebujete.

YOGA i-D přidává druhý sál

Studio YOGA i-D, které najdete v samém srdci Brna na ulici Poštovská v budově bývalé pošty, se chystá překročit hranice jógy a stát se prostorem dýchajícím pro pohyb v jeho rozličných podobách – od kardia až po balet. Buďte u toho!

Umělecké rezidence v INDUSTŘE žijí modernismem

V průběhu letošního roku se vybraní umělci z Česka a ze zahraničí snaží nabídnout veřejnosti nový pohled na modernistickou architekturu v projektu Modernismus pro budoucnost 360/365.

Staňte se hodnotiteli brněnské gastronomie

Gastronomie nejen v Brně za sebou nemá jednoduché období. K jejímu opětovnému oživení pomáhá i TIC BRNO. Pokračovat bude akce Staň se hodnotitelem, která umožňuje vžít se do role porotce projektu Gourmet Brno, projít si a ohodnotit ty nejlepší brněnské podniky.