Užijte si české i zahraniční filmy v autokině na výstavišti. Foto: Brno Autokino

Je vám smutno po společném sledování filmů? Po rituálu cesty do kina, kolektivního prožitku z promítaného snímku a cesty domů, během níž zpracováváte dojmy?  Na otevření klasických kinosálů si ještě asi chvilku počkáme, zatím však můžete zajet do autokina na brněnském výstavišti.

„Za standardní situace jsme poskytovatelé kompletního servisu pro koncerty, firemní akce, plesy a podobné kulturní akce. Jenže to teď dělat nemůžeme. Řekli jsme si, že by nebylo od věci dodat lidem trochu zábavy. Jednou z několika málo možností je sledování filmů. A taky věříme, že vás už všechny ty seriály v TV nebaví (i když teda Ordinaci a Ulici teď stopli),“ píšou na webu autokina jeho provozovatelé z firmy Kletch CZ s.r.o. Kino díky nim může být opět společenskou událostí, ačkoli v oddělených prostorech jednotlivých aut. O programu navíc můžete hlasovat podle toho, který z českých nebo zahraničních snímků byste rádi v dalších týdnech viděli.

Brno Autokino
Výstaviště Brno
www.brnoautokino.cz

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Mezipatra v Brně

Od 13. do 20. listopadu proběhne v Brně queer filmový festival Mezipatra, jehož letošním tématem je Oslava života. Kromě celovečerních, krátkých nebo dokumentárních snímků nabídne festival oblíbenou Off programovou sekci sekci.

Future Gate Sci-fi Film Festival 2021

Osmý ročník festivalu Future Gate proběhne v Brně od 21. do 26. září.

Do kina zve Anežka Opatrná

Trvalo to dlouho, ale dočkali jsme se. Pohodlné sedačky, obří plátno, chroupání popcornu, přátelé, filmové zážitky. Víte, jak dlouho jsme čekali na otevření kin? Necelých osm měsíců! Hrůza. Ale věci se pomalu začínají vracet do normálu a vy se opět můžete v létě těšit na skvělé filmy. Věřte, že na své si přijde úplně každý.

Letní večery budou patřit premiérám pod širým nebem

Kino Art opět vyráží na prázdniny, tentokrát se vydá do krásného areálu Nové Zbrojovky! Zde díky technologii DCP promítne nejen klasické letní hity a stálice stříbrného plátna, ale také očekávané filmové premiéry.

Na co v létě zajít do kina?

Na co se podívat v létě? V tomto článků přinášíme hned několik tipů na filmové novinky.