Jazykové centrum Correct nejen vyučuje, ale také radí prostřednictvím nabitého blogu. Foto: Jazykové centrum Correct

Tipy, informace, návody, zajímavosti, zkrátka všechno to, co potřebujete nebo chcete vědět o studiu jazyků, najdete na blogu Jazykového centra Correct. Čtěte a učte se. Nabité znalosti se vám budou hodit nejen pro lepší pochopení cizí řeči.

Co poslouchat pro lepší angličtinu? Jaká jsou nejzajímavější fakta o švédštině? A jak získat práci na horské chatě v Alpách? Blog Jazykového centra Correct je plný perliček z cizích jazyků i naší mateřštiny, které si určitě rádi přečtete, než se dáte do studia.

Navíc pro vás máme ještě jeden užitečný tip. Hledáte na léto zábavu, při které se zároveň něco nového naučíte? Nebo jen nechcete zapomenout vědomosti, jež jste získali studiem během školního roku? V centru Correct pro vás mají nachystané intenzivní letní kurzy! Jsou perfektní příležitostí (na)učit se jazyk rychle a efektivně, udělat velký pokrok či rychle „oprášit“ znalosti jazyka, který již do jisté míry ovládáte. Najděte si kurz, který bude vyhovovat právě vám.

Jazykové centrum Correct
Kozí 2, Brno
www.jc-correct.com/blog

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Vše o studiu jazyků na jednom místě

Tipy, informace, návody, zajímavosti, zkrátka všechno to, co potřebujete nebo chcete vědět o studiu jazyků, najdete na blogu Jazykového centra Correct. Čtěte a učte se. Nabité znalosti se vám budou hodit nejen pro lepší pochopení cizí řeči.

Němčina s Österreich Institutem Brno

Specialisté na němčinu v Brně již od roku 2001! Österreich Institut Brno nabízí kurzy různé intenzity pro zájemce všech jazykových úrovní a věkových kategorií. Zlepšete či získejte znalosti, které vám pomohou v budoucím studiu i pracovním životě.

Kolik řečí umíš… tolik řečí umíš

Hello. Hola. Hallo. Bonjour. Капуста. Toto je pozdrav „ahoj“ v pěti jazycích. Vlastně ve čtyřech – anglicky, španělsky, francouzsky a německy. Rusky je tam napsáno „kapusta“. Proč? Protože učit se jazyky je důležité, jinak vám může každý navykládat, co chce.

Záliby dělají člověka

Každý člověk by měl mít pět koníčků. První, který vám vydělá peníze, druhý, který vás udrží ve formě, třetí, který podpoří vaši kreativitu, čtvrtý, kterým se budete vzdělávat, a konečně pátý, který potěší vašeho ducha. Schválně, kolik jich máte vy?

Objevte svůj tvůrčí potenciál z obýváku

Kurzy z obýváku jsou on-line i off-line lekce zaměřené na rozvoj kreativity. V nabídce platformy naleznete workshopy tvůrčího psaní, pravidelné besedy se spisovateli, pomoc a vedení pro začínající autory, praktické vyučování i individuální konzultace.