V Österreich Institutu Brno vymyslí řešení na míru přímo dle vašich potřeb. Foto: Pocket media/Klára Galle

Specialisté na němčinu v Brně již od roku 2001! Österreich Institut Brno nabízí kurzy různé intenzity pro zájemce všech jazykových úrovní a věkových kategorií. Zlepšete či získejte znalosti, které vám pomohou v budoucím studiu i pracovním životě.  

Hlásit se můžete na týdenní kurzy gramatiky a konverzace on-line, které jsou pro úrovně A2, B1, B2 a C1 v nabídce Österreich Institutu Brno od konce června po celé léto. Od června si lze zapsat také intenzivní kurzy pro mládež 1115 let, a dohnat tak učivo němčiny za celý školní rok.

Lektoři v Österreich Institutu Brno pochází z Rakouska, Německa, Slovenska a Česka, disponují tedy kompetencí rodilých mluvčích a mají bohaté zkušenosti s výukou němčiny jako cizího jazyka. Získat tu můžete mezinárodní certifikáty ÖSD, jež jsou uznávané na přijímacích zkouškách na VŠ i SŠ nebo poslouží místo maturity. V intenzivních kurzech pro dospělé pak během 2–3 týdnů stihnete to, na co byste běžně potřebovali celý semestr.

Österreich Institut Brno
Moravské náměstí 15, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Lelkujte! Ale s mírou

Ano, my víme. Léto je tady a s ním i dobrá nálada a pocit, že si chceme a vlastně i musíme užívat. Souhlasíme s vámi! Na druhou stranu léto neznamená, že se máme vykašlat na práci sami na sobě nebo zapomenout na naše dlouhodobé cíle. Spíš je to naopak.

Konference Leadership 2021

Jak se naučit inspirovat a motivovat druhé? Jak najít odvahu ke změně? A jak u toho všeho zároveň zůstat svůj? To všechno se naučíte na on-line Konferenci Leadership, která se uskuteční ve čtvrtek 27. května od 17 do 22 hodin.

Vše o studiu jazyků na jednom místě

Tipy, informace, návody, zajímavosti, zkrátka všechno to, co potřebujete nebo chcete vědět o studiu jazyků, najdete na blogu Jazykového centra Correct. Čtěte a učte se. Nabité znalosti se vám budou hodit nejen pro lepší pochopení cizí řeči.

Němčina s Österreich Institutem Brno

Specialisté na němčinu v Brně již od roku 2001! Österreich Institut Brno nabízí kurzy různé intenzity pro zájemce všech jazykových úrovní a věkových kategorií. Zlepšete či získejte znalosti, které vám pomohou v budoucím studiu i pracovním životě.

Kolik řečí umíš… tolik řečí umíš

Hello. Hola. Hallo. Bonjour. Капуста. Toto je pozdrav „ahoj“ v pěti jazycích. Vlastně ve čtyřech – anglicky, španělsky, francouzsky a německy. Rusky je tam napsáno „kapusta“. Proč? Protože učit se jazyky je důležité, jinak vám může každý navykládat, co chce.