V Österreich Institutu Brno vymyslí řešení na míru přímo dle vašich potřeb. Foto: Pocket media/Klára Galle

Specialisté na němčinu v Brně již od roku 2001! Österreich Institut Brno nabízí kurzy různé intenzity pro zájemce všech jazykových úrovní a věkových kategorií. Zlepšete či získejte znalosti, které vám pomohou v budoucím studiu i pracovním životě.  

Hlásit se můžete na týdenní kurzy gramatiky a konverzace on-line, které jsou pro úrovně A2, B1, B2 a C1 v nabídce Österreich Institutu Brno od konce června po celé léto. Od června si lze zapsat také intenzivní kurzy pro mládež 1115 let, a dohnat tak učivo němčiny za celý školní rok.

Lektoři v Österreich Institutu Brno pochází z Rakouska, Německa, Slovenska a Česka, disponují tedy kompetencí rodilých mluvčích a mají bohaté zkušenosti s výukou němčiny jako cizího jazyka. Získat tu můžete mezinárodní certifikáty ÖSD, jež jsou uznávané na přijímacích zkouškách na VŠ i SŠ nebo poslouží místo maturity. V intenzivních kurzech pro dospělé pak během 2–3 týdnů stihnete to, na co byste běžně potřebovali celý semestr.

Österreich Institut Brno
Moravské náměstí 15, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Vše o studiu jazyků na jednom místě

Tipy, informace, návody, zajímavosti, zkrátka všechno to, co potřebujete nebo chcete vědět o studiu jazyků, najdete na blogu Jazykového centra Correct. Čtěte a učte se. Nabité znalosti se vám budou hodit nejen pro lepší pochopení cizí řeči.

Němčina s Österreich Institutem Brno

Specialisté na němčinu v Brně již od roku 2001! Österreich Institut Brno nabízí kurzy různé intenzity pro zájemce všech jazykových úrovní a věkových kategorií. Zlepšete či získejte znalosti, které vám pomohou v budoucím studiu i pracovním životě.

Kolik řečí umíš… tolik řečí umíš

Hello. Hola. Hallo. Bonjour. Капуста. Toto je pozdrav „ahoj“ v pěti jazycích. Vlastně ve čtyřech – anglicky, španělsky, francouzsky a německy. Rusky je tam napsáno „kapusta“. Proč? Protože učit se jazyky je důležité, jinak vám může každý navykládat, co chce.

Záliby dělají člověka

Každý člověk by měl mít pět koníčků. První, který vám vydělá peníze, druhý, který vás udrží ve formě, třetí, který podpoří vaši kreativitu, čtvrtý, kterým se budete vzdělávat, a konečně pátý, který potěší vašeho ducha. Schválně, kolik jich máte vy?

Objevte svůj tvůrčí potenciál z obýváku

Kurzy z obýváku jsou on-line i off-line lekce zaměřené na rozvoj kreativity. V nabídce platformy naleznete workshopy tvůrčího psaní, pravidelné besedy se spisovateli, pomoc a vedení pro začínající autory, praktické vyučování i individuální konzultace.