Prodejna Zdraví s chutí už šestým rokem obývá druhé patro obchodního domu Omega na náměstí Svobody. Foto: Pocket media/Klára Galle

Taky si někdy v krámku se zdravou výživou připadáte, jako byste se přenesli do jiné galaxie? Naštěstí máme přímo v centru Brna největší prodejnu zdravé výživy, ve které se budete cítit jako doma. V prodejně Zdraví s chutí najdete široký sortiment, ochotný personál i zdravé ceny.

Kompromisům mezi zdravím a chutí tady odzvonilo. V nabídce na vás čekají potraviny, které dobře znáte, avšak se zárukou maximální kvality a poctivých výrobců, na které se můžete spolehnout. Nemusíte však pátrat dlouho, abyste našli i zdravé speciality a novinky, které váš jídelníček obohatí. A že nevíte, k čemu jsou některé suroviny dobré a jak je použít? Žádný dotaz tady není hloupý a na odpověď nebudete dlouho čekat.

Naložte si zdraví, kolik unesete

Vybere si opravdu každý. Zdraví s chutí má náruč, tedy spíš regály otevřené pro všechny „úchylky“. Výrazy jako vegan, BIO, FAIRTRADE, RAW, DIA či bez lepku jsou zde denním chlebem, stejně jako spokojené úsměvy zákazníků, kteří do tajuplné říše zdravé stravy teprve nakukují.

 Jídlo je však jen jedním dílem skládačky zdravého životního stylu. V prodejně proto nechybí široký výběr ekodrogerie, přírodní kosmetiky i kvalitních doplňků stravy.

Ať už tedy máte na programu jarní úklid, jarní detox nebo životní restart, zamiřte do Zdraví s chutí. Prodejna má otevřeno každý den včetně víkendů. Stačí se nechat vyvézt po eskalátorech nebo využít výtah pro bezbariérový vstup.

A jedno upozornění na závěr: vyhraďte si na návštěvu prodejny dostatek času a raději přibalte i nákupní tašku navíc. Nabídka tady opravdu žije, a tak se vám pokaždé připlete do cesty nějaká ta akce či zdravá novinka, kterou prostě musíte mít.

Zdraví s chutí
Obchodní dům Omega
náměstí Svobody 9, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

První Signature store Waterdrop v České republice

Oblíbená značka Waterdrop, jejímž posláním je pomoci lidem vypít více vody, otevírá svůj první Signature store v České republice. První kamenný obchod se otevírá v centru moravské metropole.

Staňte se hodnotiteli brněnské gastronomie

Gastronomie nejen v Brně za sebou nemá jednoduché období. K jejímu opětovnému oživení pomáhá i TIC BRNO. Pokračovat bude akce Staň se hodnotitelem, která umožňuje vžít se do role porotce projektu Gourmet Brno, projít si a ohodnotit ty nejlepší brněnské podniky.

Gastrorestart

Ulice jsou plné života, restaurace, bary a kavárny se po nucené pauze opět nadechly a přivítaly hosty zpátky u stolů. Příběh brněnské gastronomie pokračuje a přináší spoustu novinek. Které podniky vznikly navzdory nejisté době? S jakou nabídkou proplují létem vaše oblíbené restaurace? Co vám vzkazují lidé tvořící i vychutnávající si brněnskou gastronomickou scénu a jaké recepty vám posílají? Vydejte se s námi na cestu plnou zážitků zanechávajících příjemnou dochuť na patře. Nastal čas dát všem, kdo pro nás tyto zážitky připravují, pocítit svou podporu. Vyrazíme do města a budeme ochutnávat Brno plnými doušky. S optimismem nám vlastním věříme, že na gastronomicky nabité léto naváže stejně bohatý podzim. Potkáme se?

Léto s FOOD DRINK BRNO – 10. vydání v ulicích i on-line!

Z tiskařského lisu putuje rovnou k vám. Gastronomický průvodce FOOD DRINK BRNO slaví jubilejní 10. vydání, vychází ve větším formátu a jako dárek svým čtenářům nachystal spoustu zajímavostí nejen z brněnské gastronomické scény.

Kde najít pivo svých snů?

IPA, ALE, porter, sour, lambic, gose, saison, barley wine… Pokud víte, o čem je řeč, asi jste už také propadli kouzlu zvanému craft beer. Vydejte se tedy tam, kde pivu opravdu rozumí. V Brně doporučujeme rozhodně navštívit novou prodejnu s pivem Beershop na Minské. Ale pozor, nebude to tak jednoduché. Budete si totiž muset vybrat z více než 600 druhů, které tam v regálech najdete.