Běhejme a pomáhejme útulkům je charitativní projekt, který díky finančním darům od laskavých lidí mění životy nešťastným zvířatům po celé České republice. Foto: Běhejme a pomáhejme útulkům

Proč běháte právě vy? Chcete si zlepšit fyzičku, překonat lenost, vyhrát závod nebo pomoct dobré věci? Důvodů se najde spousta a každý je správný. Vyberte si ten svůj a vyběhněte na cestu.

Běhejme a pomáhejme útulkům, Noční běh pro Světlušku, Charitativní běh pro ranou péči jako součást oblíbeného CRAFT Brněnského půlmaratonu, možností, jak běháním přispět na dobrou věc, je v Brně i jeho okolí mnoho. Z dalších běžeckých akcí můžeme jmenovat například tradiční Běh Lužánkami, který letos probíhá virtuálně ve třech týdnech, nebo kontinuální Luďkův běh, kde závodíš sám se sebou a s časem. Zkusit můžete také Sunrise Marathon, Špilberk Run, Brněnskou 25 či Schody AŽ nahoru v brněnské AZ Tower. Ve městě se pravidelně konají i akce Spartan Race, při kterých kromě běhu otestujete i sílu a celkovou fyzickou kondici. Dejte si pořádně do těla v kratších i delších závodech a bězích, je z čeho vybírat.

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Soukromé wellness ve FAIRHOTELU

Vypněte a zrelaxujte, i když nejste hotelovým hostem. Všichni občas potřebujeme čas pro sebe. Ať už hledáte klid na přemýšlení, nebo naopak místo, kde můžete chvíli úplně vypnout, ve wellness v FAIRHOTELU vás nikdo rušit nebude. Dokonce můžete spojit příjemné s užitečným, tedy privátní saunu s večeří ve FAIRCAFE.

Areál v krásném prostředí Vysočiny láká na sportovní radovánky

Trasy pro cyklistické i pěší výlety po okolí, možnost sportovního vyžití pod střechou i širým nebem, koupání v rybnících, lesy plné borůvek a hub. To vše v sobě snoubí rekreační středisko Jasenka v srdci Vysočiny, které nově provozuje společnost STAREZ – SPORT, a. s. Místo pro aktivní odpočinek zde mohou naleznout zejména školy, ale vyžití se nabízí také pro firmy či jednotlivce.

Wellness ráj u Brněnské přehrady

Zastavte se a vydechněte si. Zažijte pocit uvolnění a vnitřního klidu v prostředí Podkomorských lesů a objevte unikátní saunový svět a termální bazény v Infinit Maximus na Brněnské přehradě.

Kam na in-liny?

Léto přeje také jedné z čím dál oblíbenějších pohybových aktivit v Brně – in-line bruslení. Ve městě a v blízkém okolí najdete mnoho zajímavých tras i pořádaných závodů, na kterých můžete ověřit své dovednosti nebo si jen při jízdě zarelaxovat.

Vodní sporty v Brně

Dnes je pro nás především místem, kam chodíme relaxovat, vykoupat se, dát si pivo a zasportovat si. O čem mluvíme? O Brněnské přehradě, místě, které nám může díky jeho rozloze i blízkosti z centra leckteré město závidět.