S on-line kurzy od Sladkého mámení se můžete naučit vyrábět dorty jako profesionální cukráři. Foto: Sladké mámení

Jak se zabavit doma a zároveň si pochutnat? Máte-li troubu a nějaké to kuchyňské vybavení, můžete spojit příjemné s užitečným a upéct či uvařit si něco dobrého. Nabídka on-line kurzů zaměřených na gastronomii roste každým dnem.

Nechte se omámit sladkým

Výborné makronky, dorty nebo retro zákusky? Vanda Pálková, Míša Landová a další lektorky z brněnské cukrářské školy Sladké mámení pro vás natočily již přes 330 výukových videí, díky kterým se naučíte vyrábět báječné dezerty, luxusní dorty nebo zdobení, které bere dech. Pracují jen s dostupnými surovinami a pomůckami, které máte v kuchyni nebo je lze pořídit v obchodech a e-shopech. Lektorky jsou natočeny tak, jako byste je měli doma na individuálním kurzu určeném jen pro vás. Budete potřebovat jen počítač nebo tablet nebo mobil s připojením na internet, v uzavřené FB skupině pro účastníky kurzů se navíc můžete doptávat na podrobnosti.

Brno peče, Brno vaří… Brno pije!

Kváskový chléb poctivě a s láskou? Jak na to vám ukáže Lubomír Kobeda ve svém křupavém kurzu! Jeho součástí je kompletní postup od založení mateřského kvasu, přípravy těsta až po upečení bochníku. Těšme se také na kurzy mimo on-line svět, až bude možné je pořádat. Letní nabídku už má zveřejněnou kulinářské studio Divoká vařečka, najdete v ní vše od grilování přes sushi až po italskou kuchyni. Originální drinky se zase naučíte vyrábět díky Bar akademii Davida Švábenského. Přejeme vám dobrou chuť a šikovné prsty při vaření i míchání!

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Lelkujte! Ale s mírou

Ano, my víme. Léto je tady a s ním i dobrá nálada a pocit, že si chceme a vlastně i musíme užívat. Souhlasíme s vámi! Na druhou stranu léto neznamená, že se máme vykašlat na práci sami na sobě nebo zapomenout na naše dlouhodobé cíle. Spíš je to naopak.

Konference Leadership 2021

Jak se naučit inspirovat a motivovat druhé? Jak najít odvahu ke změně? A jak u toho všeho zároveň zůstat svůj? To všechno se naučíte na on-line Konferenci Leadership, která se uskuteční ve čtvrtek 27. května od 17 do 22 hodin.

Vše o studiu jazyků na jednom místě

Tipy, informace, návody, zajímavosti, zkrátka všechno to, co potřebujete nebo chcete vědět o studiu jazyků, najdete na blogu Jazykového centra Correct. Čtěte a učte se. Nabité znalosti se vám budou hodit nejen pro lepší pochopení cizí řeči.

Němčina s Österreich Institutem Brno

Specialisté na němčinu v Brně již od roku 2001! Österreich Institut Brno nabízí kurzy různé intenzity pro zájemce všech jazykových úrovní a věkových kategorií. Zlepšete či získejte znalosti, které vám pomohou v budoucím studiu i pracovním životě.

Kolik řečí umíš… tolik řečí umíš

Hello. Hola. Hallo. Bonjour. Капуста. Toto je pozdrav „ahoj“ v pěti jazycích. Vlastně ve čtyřech – anglicky, španělsky, francouzsky a německy. Rusky je tam napsáno „kapusta“. Proč? Protože učit se jazyky je důležité, jinak vám může každý navykládat, co chce.