Návštěvníci se mezi nákupy budou moci zastavit i v nových interiérech restaurací místního food courtu nebo využít další služby a nabídku volnočasových aktivit. Foto: OC FUTURUM

Není pochyb, že hned jak to bude možné, vypraví se jednotlivci i rodiny za nezbytnými nákupy, které museli dlouho odkládat. Obchodní Centrum FUTURUM v jižní části Brna je na tento okamžik plně připraveno a své návštěvníky navíc přivítá v krásných, nových prostorách.

Vše pod jednou střechou

„V období přísných epidemických opatření se jasně ukázalo, že role kamenných prodejen je zkrátka při nakupování určitého sortimentu nenahraditelná. Nákup přes internet je pohodlný, ale například oblečení nebo obuv má často nejednotné číslování, což vede k opakovanému objednávání a vracení zboží. U nás tyto starosti odpadají a zákazníci navíc pořídí vše potřebné pod jednou střechou,“ zmiňuje výhody nákupu v obchodních centrech Property manažerka centra Veronika Dobiášová.

Potřeby pro mazlíčky i elektronika

Kromě zavedených obchodů, jako je Pepco, Gate, Alpine Pro, Takko nebo Kanzelsberger, si OC FUTURUM, které vlastní realitní skupina Trikaya, připravilo pro své návštěvníky i několik novinek. V čerstvě modernizovaných a rozšířených prostorách otevřou také hypermarket Tesco, drogerie DM, potřeby pro mazlíčky Super ZOO, prodej elektroniky DATART nebo vůbec první brněnská prodejna módní značky Sinsay.

Příhodná poloha obchodního centra

„Doposud neobsazená prodejní plocha, kterou jsme získali rekonstrukcí, je skvělou příležitostí pro prodejce, kteří by rádi po pandemii restartovali své podnikání. Příhodná poloha při sjezdu z D1, blízkost příměstských satelitů i naše investice do marketingu centra vytvářejí ideální podmínky pro nové začátky,“ dodává obchodní ředitel společnosti Trikaya, František Šudřich.

OC FUTURUM
Vídeňská 132/100, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Staňte se hodnotiteli brněnské gastronomie

Gastronomie nejen v Brně za sebou nemá jednoduché období. K jejímu opětovnému oživení pomáhá i TIC BRNO. Pokračovat bude akce Staň se hodnotitelem, která umožňuje vžít se do role porotce projektu Gourmet Brno, projít si a ohodnotit ty nejlepší brněnské podniky.

Autentická historie i současnost města

TIC BRNO ukazuje město takové, jaké je. Jinak to vlastně ani nejde, protože Brno je autentické. Přestože nabízí mix toho, co další turistické metropole, nenajdete v něm místa, na kterých pro davy turistů nenarazíte na místní. Brňáci zkrátka ve svém městě žijí a také oni jej mohou poznávat, a poznávají, s průvodci.

Tomáš Matonoha svádí hvězdy brněnské vědy

Kdy se začnou na Marsu zalévat květiny recyklovanou močí? Jak vznikají černé díry? Která mutace genu způsobí, že je leukémie dědičná? A jak to všechno souvisí s Brnem? Nejen na tyto otázky se v pilotních dílech seriálu Svedu vědu ptal herec a moderátor Tomáš Matonoha. Pro odpověď si zašel k těm nejpovolanějším – za špičkovými vědci působícími v našem městě.

Zahraniční děti žijící v Brně poznají, vymalují a propátrají město skrze jeho pověsti

Brno Expat Centre v červnu představilo nové omalovánky Brno Legends s příběhy brněnských pověstí ve dvanácti jazycích, sepsané a ilustrované zahraničními Brňany.

Africké léto v Zoo Brno

Celoprázdninová akce Africké léto v Zoo Brno představí pestrou kulturu původních obyvatel Afriky i křehkou africkou přírodu a její ochranu. Také brněnská kešková flotila se rozrostla přímo v areálu Zoo Brno, kde na kačery a kačerky čeká trasa s africkou tematikou, na jejímž konci je odmění speciální sběratelské dřevěné kolečko (CWG Czech Wood Geocoin) s logem Afrického léta.