Návštěvníci se mezi nákupy budou moci zastavit i v nových interiérech restaurací místního food courtu nebo využít další služby a nabídku volnočasových aktivit. Foto: OC FUTURUM

Není pochyb, že hned jak to bude možné, vypraví se jednotlivci i rodiny za nezbytnými nákupy, které museli dlouho odkládat. Obchodní Centrum FUTURUM v jižní části Brna je na tento okamžik plně připraveno a své návštěvníky navíc přivítá v krásných, nových prostorách.

Vše pod jednou střechou

„V období přísných epidemických opatření se jasně ukázalo, že role kamenných prodejen je zkrátka při nakupování určitého sortimentu nenahraditelná. Nákup přes internet je pohodlný, ale například oblečení nebo obuv má často nejednotné číslování, což vede k opakovanému objednávání a vracení zboží. U nás tyto starosti odpadají a zákazníci navíc pořídí vše potřebné pod jednou střechou,“ zmiňuje výhody nákupu v obchodních centrech Property manažerka centra Veronika Dobiášová.

Potřeby pro mazlíčky i elektronika

Kromě zavedených obchodů, jako je Pepco, Gate, Alpine Pro, Takko nebo Kanzelsberger, si OC FUTURUM, které vlastní realitní skupina Trikaya, připravilo pro své návštěvníky i několik novinek. V čerstvě modernizovaných a rozšířených prostorách otevřou také hypermarket Tesco, drogerie DM, potřeby pro mazlíčky Super ZOO, prodej elektroniky DATART nebo vůbec první brněnská prodejna módní značky Sinsay.

Příhodná poloha obchodního centra

„Doposud neobsazená prodejní plocha, kterou jsme získali rekonstrukcí, je skvělou příležitostí pro prodejce, kteří by rádi po pandemii restartovali své podnikání. Příhodná poloha při sjezdu z D1, blízkost příměstských satelitů i naše investice do marketingu centra vytvářejí ideální podmínky pro nové začátky,“ dodává obchodní ředitel společnosti Trikaya, František Šudřich.

OC FUTURUM
Vídeňská 132/100, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

MUNI upozorňuje, že potlačování svobod se odehrává i dnes

Potlačování občanských svobod v současném Bělorusku a připomenutí 80. výročí od prvního transportu židovských obyvatel z Brna do Minsku. To jsou témata, na jejichž půdorysu připravila Masarykova univerzita dvoudenní cyklus tvořený výstavou, videomappingem, debatami a filmovými projekcemi.

Festival kutilství Bastlfest

Patříte k nadšencům, kteří stále něco vymýšlejí, vylepšují a konstruují? Nebo jen rádi žasnete nad tím, co všechno si lidé dokážou sami vyrobit? Pak si nenechte ujít Bastlfest – festival kutilství pro celou rodinu, který se uskuteční od 20. do 21. listopadu v brněnském VIDA! science centru.

Na výstaviště vtrhne Life!

Po roční nedobrovolné pauze se na brněnské výstaviště vrací festival Life! Nabídne pořádnou dávku zábavy pro návštěvníky i spoustu výzev pro VIP hosty a youtubery. Zapište si do kalendářů termín 26.–28. listopadu a připravte se na program nabitý vším, na co se každý rok těšíte.

25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků

Víte, že 25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků a že v Brně vznikl charitativní projekt, který pomáhá kočkám, které svůj domov vyhlížejí z jihomoravských útulků? Podporuje 9 ověřených útulků a tím stovky koček najednou!

Virtuální expedice Zoo Brno

Zoo Brno nabízí ve spolupráci s převratným projektem Wild Immersion strhující podívanou. Patronkou projektu je světoznámá primatoložka a ochránkyně přírody Jane Goodall.