Kurzy z obýváku podporují autory v odvaze vyjít se svými díly ven a trénují je v psaní přímo pod vedením spisovatelky a držitelky Máchovy růže Alžběty Bublanové. Foto: Alžběta Bublanová

Kurzy z obýváku jsou on-line i off-line lekce zaměřené na rozvoj kreativity. V nabídce platformy naleznete workshopy tvůrčího psaní, pravidelné besedy se spisovateli, pomoc a vedení pro začínající autory, praktické vyučování i individuální konzultace.

Nakopněte svůj kreativní motor

Chcete se naučit psát, vylepšit nedostatky ve svém stylu, nakopnout svůj kreativní motor? Lektorky Kurzů z obýváku vám poradí s každou fází vašeho tvůrčího procesu. Naučíte se řemeslu krok po kroku, získáte disciplínu a rozvinete svou kreativitu, díky které začnete vnímat změnu v náhledu na sebe, situace a okolí. Vyberete si sami, jak začnete. Budou pro vás to pravé on-line kurzy tvůrčího psaní, konzultace pro autory či kurzy naživo (samozřejmě až to bude legální)? Zapojit se můžete také do měsíčního on-line Book clubu. Již 11. dubna bude hostem spisovatelka Alena Mornštajnová, která svou knihou Hana zabodovala na plné čáře u čtenářů i kritiků. V diskuzi s ní tedy rozeberete, jak se jí to podařilo. 

Oslovte své čtenáře!

Kromě pravidelných besed se spisovateli a odborníky z knižního trhu vám Kurzy z obýváku přináší informace o tom, jak získat vlastní publikum a platformu pro váš autorský růst. Nejbližší webinář na toto téma se bude konat už 19. dubna. A co všechno se na něm dozvíte? Naučíte se určit si svou cílovou čtenářskou skupinu a jak s ní pracovat, kde svého čtenáře potkat a jak ho oslovit. Osvojíte si základní praktiky, se kterými budete oslovovat své publikum snáze. Nepropásněte svou šanci splnit si svůj sen a napsat knihu. Hurá do toho!

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Lelkujte! Ale s mírou

Ano, my víme. Léto je tady a s ním i dobrá nálada a pocit, že si chceme a vlastně i musíme užívat. Souhlasíme s vámi! Na druhou stranu léto neznamená, že se máme vykašlat na práci sami na sobě nebo zapomenout na naše dlouhodobé cíle. Spíš je to naopak.

Konference Leadership 2021

Jak se naučit inspirovat a motivovat druhé? Jak najít odvahu ke změně? A jak u toho všeho zároveň zůstat svůj? To všechno se naučíte na on-line Konferenci Leadership, která se uskuteční ve čtvrtek 27. května od 17 do 22 hodin.

Vše o studiu jazyků na jednom místě

Tipy, informace, návody, zajímavosti, zkrátka všechno to, co potřebujete nebo chcete vědět o studiu jazyků, najdete na blogu Jazykového centra Correct. Čtěte a učte se. Nabité znalosti se vám budou hodit nejen pro lepší pochopení cizí řeči.

Němčina s Österreich Institutem Brno

Specialisté na němčinu v Brně již od roku 2001! Österreich Institut Brno nabízí kurzy různé intenzity pro zájemce všech jazykových úrovní a věkových kategorií. Zlepšete či získejte znalosti, které vám pomohou v budoucím studiu i pracovním životě.

Kolik řečí umíš… tolik řečí umíš

Hello. Hola. Hallo. Bonjour. Капуста. Toto je pozdrav „ahoj“ v pěti jazycích. Vlastně ve čtyřech – anglicky, španělsky, francouzsky a německy. Rusky je tam napsáno „kapusta“. Proč? Protože učit se jazyky je důležité, jinak vám může každý navykládat, co chce.