Můžete si nechat zhotovit diamant či křišťálové sklo na památku. Foto: Krematorium zvířat Brno

Krematorium zvířat Brno je jedno z prvních a zároveň nejmodernějších krematorií svého druhu v celé Evropě. Zajišťuje vždy výhradně individuální žehy a majitelé mohou být kremaci přítomni.

Krematorium zařídí převoz těla, uložení do rakve, úpravu těla na případné rozloučení, zpopelnění, umístění popela do urny, případně odlitek tlapky, on-line přenos, diamant z popela a další doplňkové služby. V nabídce lze také zvolit zhotovení pamětního, vysoce kvalitního křišťálového skla s popelem vašeho zvířátka.

Krematorium zvířat Brno je standardem pro všechny milující majitele domácích mazlíčků. Popel je zpracován stejným způsobem, jako je tomu u lidí, technologie je přejata z lidského krematoria, využít můžete i zdejší rozptylovou loučku. Poslední cesta nemusí být vždy doprovázena stovky let starými postupy, klavírní hudbou a archaickými doplňky – Krematorium zvířat Brno maximálně vyjde vstříc vaší představě o rozloučení. Na webových stránkách zařízení najdete přehledný a rychlý návod, jak postupovat, v momentu úmrtí vašeho přítele tedy nemusíte trávit dlouhé a těžké chvíle studiem různých služeb. V případě nejasností vám zdejší personál citlivě a profesionálně poradí.

Krematorium zvířat Brno
Chrlice 11a, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

MUNI upozorňuje, že potlačování svobod se odehrává i dnes

Potlačování občanských svobod v současném Bělorusku a připomenutí 80. výročí od prvního transportu židovských obyvatel z Brna do Minsku. To jsou témata, na jejichž půdorysu připravila Masarykova univerzita dvoudenní cyklus tvořený výstavou, videomappingem, debatami a filmovými projekcemi.

Festival kutilství Bastlfest

Patříte k nadšencům, kteří stále něco vymýšlejí, vylepšují a konstruují? Nebo jen rádi žasnete nad tím, co všechno si lidé dokážou sami vyrobit? Pak si nenechte ujít Bastlfest – festival kutilství pro celou rodinu, který se uskuteční od 20. do 21. listopadu v brněnském VIDA! science centru.

Na výstaviště vtrhne Life!

Po roční nedobrovolné pauze se na brněnské výstaviště vrací festival Life! Nabídne pořádnou dávku zábavy pro návštěvníky i spoustu výzev pro VIP hosty a youtubery. Zapište si do kalendářů termín 26.–28. listopadu a připravte se na program nabitý vším, na co se každý rok těšíte.

25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků

Víte, že 25. října slavíme Mezinárodní den domácích mazlíčků a že v Brně vznikl charitativní projekt, který pomáhá kočkám, které svůj domov vyhlížejí z jihomoravských útulků? Podporuje 9 ověřených útulků a tím stovky koček najednou!

Virtuální expedice Zoo Brno

Zoo Brno nabízí ve spolupráci s převratným projektem Wild Immersion strhující podívanou. Patronkou projektu je světoznámá primatoložka a ochránkyně přírody Jane Goodall.