Můžete si nechat zhotovit diamant či křišťálové sklo na památku. Foto: Krematorium zvířat Brno

Krematorium zvířat Brno je jedno z prvních a zároveň nejmodernějších krematorií svého druhu v celé Evropě. Zajišťuje vždy výhradně individuální žehy a majitelé mohou být kremaci přítomni.

Krematorium zařídí převoz těla, uložení do rakve, úpravu těla na případné rozloučení, zpopelnění, umístění popela do urny, případně odlitek tlapky, on-line přenos, diamant z popela a další doplňkové služby. V nabídce lze také zvolit zhotovení pamětního, vysoce kvalitního křišťálového skla s popelem vašeho zvířátka.

Krematorium zvířat Brno je standardem pro všechny milující majitele domácích mazlíčků. Popel je zpracován stejným způsobem, jako je tomu u lidí, technologie je přejata z lidského krematoria, využít můžete i zdejší rozptylovou loučku. Poslední cesta nemusí být vždy doprovázena stovky let starými postupy, klavírní hudbou a archaickými doplňky – Krematorium zvířat Brno maximálně vyjde vstříc vaší představě o rozloučení. Na webových stránkách zařízení najdete přehledný a rychlý návod, jak postupovat, v momentu úmrtí vašeho přítele tedy nemusíte trávit dlouhé a těžké chvíle studiem různých služeb. V případě nejasností vám zdejší personál citlivě a profesionálně poradí.

Krematorium zvířat Brno
Chrlice 11a, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Kultura z pohodlí domova i dobré skutky

Květnové dny většinou lákají k procházkám po rozkvetlých loukách, nejen přírodou je ale člověk živ. Následující řádky proto směřují k událostem, které přinesou krásu do vašich domovů, pomáhají, ale také boří předsudky.

Brno díky hudbě úspěšně integruje děti ze sociálně ohrožených skupin

Cílem projektu OnStage je zavádět do městského prostoru hudební výukové programy a aktivity tak, aby napomáhaly k pozitivní společenské změně. V tomto úsilí se spojilo město Brno s dalšími šesti evropskými městy, která získávají a předávají si zkušenosti, jak hudební programy pro sociální změnu efektivně zavádět.

Brno INdustrial zve na procházky

Velkým hitem loňské sezóny byly procházky s průvodcem po industriálním Brně. Brno, nazývané také moravský Manchester, má v této oblasti unikátní nabídku a TIC BRNO také letos nabízí tři prohlídky, díky kterým ji můžete zevrubně prozkoumat.

Skryté příběhy

Švédové na tahu, Hon na Edisona, Mamutí problém či Jošt a smrtící mošt. To jsou trasy venkovní hry Skryté příběhy, která je určena pro zvídavé děti od 6 do 13 let, ale pobaví i dospělé. Trasy jsou rozmístěny po celém území České republiky a každý týden přibývají.

Kryt Denis připravuje otevření

Tři zamřížované vstupy pod kopcem u zastávky Nové sady možná zachytí pozornost kolemjdoucích. Ne každý však už ví, kam tyto vstupy vedou. Přesto by je ve své době mohly zachránit před nebezpečným útokem a nepřátelským ohrožením. Jedná se o kryt civilní obrany zvaný Denis, který má být v květnu zpřístupněn veřejnosti k prohlídkám.