Lektorský tandem PhDr. Anita Crkalová a Mgr. Hana Vykoupilová, Ph.D. Foto: Hana Vykoupilová

Současná doba klade velké nároky na dlouhodobou psychickou odolnost a mentální zdraví každého z nás. Pokud chcete posílit svoji schopnost přijímat změny, „dobít baterky“ a uvědomit si zdroje své psychické síly a mentálního zdraví, pak přijďte v dubnu do Otevřené zahrady.

Psychická odolnost

Devětsil je nejen krásná a vytrvalá rostlina, je to také originální program dlouhodobé psychické odolnosti, který byl v tvořivé synergii sestaven dvěma inspirativními ženami – Anitou Crkalovou a Hanou Vykoupilovou. Devětsil vznikl v průběhu roku 2020 jako reakce na potřeby jejich klientů zorientovat se v nové, neznámé situaci. Anita a Hanka spojily síly, znalosti a zkušenosti a také své obchodní značky Inspirro a Invence a na vlně inspirace a invence sestavily rozvojový program pro každodenní praxi. V programu Devětsil objevíte a naučíte se využívat svých devět sil, které vytvářejí vaši psychickou odolnost. Originální program se skládá ze samostatných modulů, které lze vhodně kombinovat.

Dvoudenní kurz

V dubnu se v prostorách Otevřené zahrady uskuteční dvoudenní základní kurz Devětsilu, ve kterém se naučíte strategie, jak reagovat na změny, jak řešit stresové a zátěžové situace, jak zvládat emoce své i druhých a jak efektivně využívat své zdroje energie. Získáte individuální plán rozvíjení vaší dlouhodobé psychické odolnosti spolu s konkrétními technikami a doporučeními pro rychlý přenos do praxe a zvýšíte svou osobní efektivitu a stabilitu uprostřed změn. Pokud nebude možné potkat se osobně, kurz bude vhodně a citlivě uzpůsobený pro on-line formát.

20–21/4
Základní kurz Devětsilu
Otevřená zahrada v Brně

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Lelkujte! Ale s mírou

Ano, my víme. Léto je tady a s ním i dobrá nálada a pocit, že si chceme a vlastně i musíme užívat. Souhlasíme s vámi! Na druhou stranu léto neznamená, že se máme vykašlat na práci sami na sobě nebo zapomenout na naše dlouhodobé cíle. Spíš je to naopak.

Konference Leadership 2021

Jak se naučit inspirovat a motivovat druhé? Jak najít odvahu ke změně? A jak u toho všeho zároveň zůstat svůj? To všechno se naučíte na on-line Konferenci Leadership, která se uskuteční ve čtvrtek 27. května od 17 do 22 hodin.

Vše o studiu jazyků na jednom místě

Tipy, informace, návody, zajímavosti, zkrátka všechno to, co potřebujete nebo chcete vědět o studiu jazyků, najdete na blogu Jazykového centra Correct. Čtěte a učte se. Nabité znalosti se vám budou hodit nejen pro lepší pochopení cizí řeči.

Němčina s Österreich Institutem Brno

Specialisté na němčinu v Brně již od roku 2001! Österreich Institut Brno nabízí kurzy různé intenzity pro zájemce všech jazykových úrovní a věkových kategorií. Zlepšete či získejte znalosti, které vám pomohou v budoucím studiu i pracovním životě.

Kolik řečí umíš… tolik řečí umíš

Hello. Hola. Hallo. Bonjour. Капуста. Toto je pozdrav „ahoj“ v pěti jazycích. Vlastně ve čtyřech – anglicky, španělsky, francouzsky a německy. Rusky je tam napsáno „kapusta“. Proč? Protože učit se jazyky je důležité, jinak vám může každý navykládat, co chce.