Foto: Vše pro běh

Běžecké kurzy pod vedením kvalitních trenérů za nejnižší možnou cenu, zázemí ve sportovním areálu s oválem, videoanalýza vaší techniky, testování obuvi, slevy na vybavení, to vše přímo v Brně? Projekt Vše pro běh kromě zmíněného pořádá i běžecké kempy.

Běžecké kempy, které se konají v atraktivních lokalitách ČR, nabízí neopakovatelné zážitky. Dny plné běhání, pilování techniky, atletického cvičení, spousty zážitků i nových kamarádů. Kromě nezapomenutelných zážitků kempy také garantují:

  • ubytování blízko běžeckých tras
  • pitný režim po celou dobu
  • plnou penzi
  • besedy s odborníky
  • služby trenérů po celou dobu kempu
  • testování běžecké obuvi a vybavení
  • analýzu běhu a došlapu
  • základy orientačního běhu

Běžecké kurzy, které vedou certifikovaní a zkušení trenéři, se konají (za normálních okolností) jednou týdně po dobu 10 týdnů. Tréninky probíhají jak na atletické dráze, tak i v parku Lužánky, na Kraví Hoře či Wilsonově lese. Cílem kurzu je naučit vás běhat správně, ať už si tento sport užíváte rekreačně nebo máte aspirace na maraton. Díky tréninkům si také zlepšíte svou fyzickou kondici a budete se cítit lépe. Kurzy jsou vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé běžce. Tak na co ještě čekáte? 3, 2, 1, běžíme!

Vše pro běh
Kounicova 20, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Soukromé wellness ve FAIRHOTELU

Vypněte a zrelaxujte, i když nejste hotelovým hostem. Všichni občas potřebujeme čas pro sebe. Ať už hledáte klid na přemýšlení, nebo naopak místo, kde můžete chvíli úplně vypnout, ve wellness v FAIRHOTELU vás nikdo rušit nebude. Dokonce můžete spojit příjemné s užitečným, tedy privátní saunu s večeří ve FAIRCAFE.

Areál v krásném prostředí Vysočiny láká na sportovní radovánky

Trasy pro cyklistické i pěší výlety po okolí, možnost sportovního vyžití pod střechou i širým nebem, koupání v rybnících, lesy plné borůvek a hub. To vše v sobě snoubí rekreační středisko Jasenka v srdci Vysočiny, které nově provozuje společnost STAREZ – SPORT, a. s. Místo pro aktivní odpočinek zde mohou naleznout zejména školy, ale vyžití se nabízí také pro firmy či jednotlivce.

Wellness ráj u Brněnské přehrady

Zastavte se a vydechněte si. Zažijte pocit uvolnění a vnitřního klidu v prostředí Podkomorských lesů a objevte unikátní saunový svět a termální bazény v Infinit Maximus na Brněnské přehradě.

Kam na in-liny?

Léto přeje také jedné z čím dál oblíbenějších pohybových aktivit v Brně – in-line bruslení. Ve městě a v blízkém okolí najdete mnoho zajímavých tras i pořádaných závodů, na kterých můžete ověřit své dovednosti nebo si jen při jízdě zarelaxovat.

Vodní sporty v Brně

Dnes je pro nás především místem, kam chodíme relaxovat, vykoupat se, dát si pivo a zasportovat si. O čem mluvíme? O Brněnské přehradě, místě, které nám může díky jeho rozloze i blízkosti z centra leckteré město závidět.