Kromě výborných mazanců pro vás budou mít v PANEOLITu připraveny také křupavé pomlázky.
Foto: Pocket Media/Klára Galle

Velikonoce s čerstvým, voňavým pečivem vyrobeným mistry ve svém oboru? Zastavte se v PANEOLITu na Pekařské ulici a odneste si domů Rohatý mazanec plný vajec, rozinek i pravého másla.

Kromě výborných mazanců pro vás budou mít v PANEOLITu připraveny také křupavé pomlázky. Velikonoční speciality si můžete objednat přes platformu Vyzvedni si. K nim neuškodí přidat i místní klasiku Rohatý pecen nebo další dobroty z nabídky pekárny.

Vše je pečeno poctivě na kameni se sálavým teplem, tak jako první chléb v době neolitu, od něhož se odvíjí i název pekařství. PANEOLIT najdete na Pekařské ulici od roku 2017. Spojení pekárny s prodejnou a pečení kvalitního pečiva přímo před zraky zákazníků si získalo přízeň tisíce stálých zákazníků, kteří oceňují čerstvé, ručně vyráběné pečivo s dlouhozrajícím těstem z vlastního kvasu a kvalitních surovin, bez éček, náhražek a směsí. Z pece rovnou do ruky!

Vyzkoušeli jsme za vás

Foto: Pocket Media/Klára Galle

PANEOLIT
Pekařská 74, Brno
Facebook

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

První Signature store Waterdrop v České republice

Oblíbená značka Waterdrop, jejímž posláním je pomoci lidem vypít více vody, otevírá svůj první Signature store v České republice. První kamenný obchod se otevírá v centru moravské metropole.

Staňte se hodnotiteli brněnské gastronomie

Gastronomie nejen v Brně za sebou nemá jednoduché období. K jejímu opětovnému oživení pomáhá i TIC BRNO. Pokračovat bude akce Staň se hodnotitelem, která umožňuje vžít se do role porotce projektu Gourmet Brno, projít si a ohodnotit ty nejlepší brněnské podniky.

Gastrorestart

Ulice jsou plné života, restaurace, bary a kavárny se po nucené pauze opět nadechly a přivítaly hosty zpátky u stolů. Příběh brněnské gastronomie pokračuje a přináší spoustu novinek. Které podniky vznikly navzdory nejisté době? S jakou nabídkou proplují létem vaše oblíbené restaurace? Co vám vzkazují lidé tvořící i vychutnávající si brněnskou gastronomickou scénu a jaké recepty vám posílají? Vydejte se s námi na cestu plnou zážitků zanechávajících příjemnou dochuť na patře. Nastal čas dát všem, kdo pro nás tyto zážitky připravují, pocítit svou podporu. Vyrazíme do města a budeme ochutnávat Brno plnými doušky. S optimismem nám vlastním věříme, že na gastronomicky nabité léto naváže stejně bohatý podzim. Potkáme se?

Léto s FOOD DRINK BRNO – 10. vydání v ulicích i on-line!

Z tiskařského lisu putuje rovnou k vám. Gastronomický průvodce FOOD DRINK BRNO slaví jubilejní 10. vydání, vychází ve větším formátu a jako dárek svým čtenářům nachystal spoustu zajímavostí nejen z brněnské gastronomické scény.

Kde najít pivo svých snů?

IPA, ALE, porter, sour, lambic, gose, saison, barley wine… Pokud víte, o čem je řeč, asi jste už také propadli kouzlu zvanému craft beer. Vydejte se tedy tam, kde pivu opravdu rozumí. V Brně doporučujeme rozhodně navštívit novou prodejnu s pivem Beershop na Minské. Ale pozor, nebude to tak jednoduché. Budete si totiž muset vybrat z více než 600 druhů, které tam v regálech najdete.