Foto: NEST interiér

Potřebujete poradit s interiérem bytu, kavárny nebo kanceláře? Ve studiu NEST interiér najdete řešení pro jakýkoli prostor, kterému chcete dodat styl i pohodlí. Židle, křesla, barové stoličky, ušáky, jídelní stoly, úložné prostory, akustické panely, flipcharty, v NESTu najdete vše od svítidel a věšáků až po venkovní nábytek. Studio si navíc můžete pronajmout na svou firemní akci, svatební obřad nebo jinou událost, k dispozici budete mít i prostornou terasu s výhledem na Špilberk a Petrov.

NEST interiér
Panenská 1, Brno
www.nestinterier.cz

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Do Hůlkárny na Panskou

Stovky vycházkových holí, ale také  klobouky, bekovky, čepice a jiné doplňky, to vše nabízí příjemný obchod Hůlkárna.cz na Panské ulici. Abyste se měli o co opřít a zároveň vypadali stylově!

Červen ve znamení kávy a zmrzliny

Brno je již několik let známé svou dokonalou kavárenskou infrastrukturou, ne nadarmo se mu také přezdívá česká Mekka kávy. Každý si tady najde to své: od pražíren až po espresso bary nebo kávový festival. Kavárnám však začínají šlapat na paty zmrzlinárny, které zde najdeme skoro na každém rohu.

Zpátky do obchodů!

Pojďme si to říct na rovinu. Rozhodně vás nechceme všechny nahnat do obchodů. Přeci jen střídmost je dobrá nejen pro vás a vaši peněženku, ale také pro životní prostředí. Na druhou stranu městské nakupování jsme si museli odříkat poměrně dlouho, takže si nějaké to utrácení přeci jen zasloužíme.

Brno a zahrádkářské kolonie

Kde zahradničit, když bydlíte v bytě? Na pěstování bylinek bude stačit balkon, pokud ale chcete kousek svého pozemku a zásobu mrkví z vlastní produkce, šikovným řešením je koupě či pronájem zahrádky v jedné z brněnských zahrádkářských kolonií.

Zakládáme zahradní jezírko

Zahradní jezírko je nejen úchvatná dekorace, ale také živý prvek pozemku chladící své okolí.