Jídelníček vám v Tasty Box sestaví na míru. Foto: Tasty Box

Tasty Box, to je vynikající a zdravé jídlo 5× denně. Bez práce. Krabičky si můžete objednat na každý den včetně víkendů a přeberete si je přímo u vašich dveří. Skladba pokrmů je sestavována na míru vašim požadavkům.

Každá denní porce obsahuje teplou nebo studenou snídani, zákusek nebo dezert k dopolední kávě, oběd s přílohou (ať už ve formě masa a dipu nebo zdravé přílohy), odpolední svačinu a posledním chodem je lehká večeře. Všechna jídla budou připravována dle vašich požadavků. Vyzkoušet můžete světově oblíbenou Dukanovu dietu, která se zakládá na omezení potravin s vysokým obsahem cukru a naopak preferování potravin bílkovinných. Jelikož provozovatelé služby jsou si jisti prvotřídní kvalitou jídla, nabízí za standardní cenu možnost objednávky jídel pouze na týden, aby si každý mohl vyzkoušet, zda mu tento způsob stravování vyhovuje. Další předností Tasty Boxů je možnost týdenní platby, která tak příliš nezatíží váš rozpočet.

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

CYKLOHRÁTKY NA KRAVÍ HOŘE

V neděli 23. května 2021 od 14 do 18 hodin se na louce u konečné tramvaje na Kraví hoře uskuteční již tradiční lehce sportovní a zábavné odpoledne pro malé cyklisty. Na účastníky čeká vyřazovací cyklozávod dětí do 12 let a také jízda zručnosti.

O cyklostezkách ve městě

Systém cyklotras v Brně je založen na dvou hlavních tepnách podél řek Svratka a Svitava.

KAM na kolo? Výlety okolo Brna

Cyklistická sezóna je tu. Pojďme si tedy ukázat, kam se s námi můžete vypravit na cyklovýlety v okolí Brna. Co třeba podél Bobravy nebo kolem Velké Baby?

Neobjevený cyklistický ráj? Brno!

Pokud byste si loni touto dobou chtěli pořídit kolo, nejspíš by vám trvalo, než byste uspěli. Svět se zbláznil a s ním i všichni jeho obyvatelé, kteří si uvědomili, jak moc jim pohyb a pobyt na čerstvém vzduchu dělá během karantény dobře. Rok 2021 ale není 2020, takže nasaďte přilby a šlápněte do pedálů!

Běžecké kurzy a kempy

Běžecké kurzy pod vedením kvalitních trenérů za nejnižší možnou cenu, zázemí ve sportovním areálu s oválem, videoanalýza vaší techniky, testování obuvi, slevy na vybavení, to vše přímo v Brně? Projekt Vše pro běh kromě zmíněného pořádá i běžecké kempy.