Jídelníček vám v Tasty Box sestaví na míru. Foto: Tasty Box

Tasty Box, to je vynikající a zdravé jídlo 5× denně. Bez práce. Krabičky si můžete objednat na každý den včetně víkendů a přeberete si je přímo u vašich dveří. Skladba pokrmů je sestavována na míru vašim požadavkům.

Každá denní porce obsahuje teplou nebo studenou snídani, zákusek nebo dezert k dopolední kávě, oběd s přílohou (ať už ve formě masa a dipu nebo zdravé přílohy), odpolední svačinu a posledním chodem je lehká večeře. Všechna jídla budou připravována dle vašich požadavků. Vyzkoušet můžete světově oblíbenou Dukanovu dietu, která se zakládá na omezení potravin s vysokým obsahem cukru a naopak preferování potravin bílkovinných. Jelikož provozovatelé služby jsou si jisti prvotřídní kvalitou jídla, nabízí za standardní cenu možnost objednávky jídel pouze na týden, aby si každý mohl vyzkoušet, zda mu tento způsob stravování vyhovuje. Další předností Tasty Boxů je možnost týdenní platby, která tak příliš nezatíží váš rozpočet.

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Soukromé wellness ve FAIRHOTELU

Vypněte a zrelaxujte, i když nejste hotelovým hostem. Všichni občas potřebujeme čas pro sebe. Ať už hledáte klid na přemýšlení, nebo naopak místo, kde můžete chvíli úplně vypnout, ve wellness v FAIRHOTELU vás nikdo rušit nebude. Dokonce můžete spojit příjemné s užitečným, tedy privátní saunu s večeří ve FAIRCAFE.

Areál v krásném prostředí Vysočiny láká na sportovní radovánky

Trasy pro cyklistické i pěší výlety po okolí, možnost sportovního vyžití pod střechou i širým nebem, koupání v rybnících, lesy plné borůvek a hub. To vše v sobě snoubí rekreační středisko Jasenka v srdci Vysočiny, které nově provozuje společnost STAREZ – SPORT, a. s. Místo pro aktivní odpočinek zde mohou naleznout zejména školy, ale vyžití se nabízí také pro firmy či jednotlivce.

Wellness ráj u Brněnské přehrady

Zastavte se a vydechněte si. Zažijte pocit uvolnění a vnitřního klidu v prostředí Podkomorských lesů a objevte unikátní saunový svět a termální bazény v Infinit Maximus na Brněnské přehradě.

Kam na in-liny?

Léto přeje také jedné z čím dál oblíbenějších pohybových aktivit v Brně – in-line bruslení. Ve městě a v blízkém okolí najdete mnoho zajímavých tras i pořádaných závodů, na kterých můžete ověřit své dovednosti nebo si jen při jízdě zarelaxovat.

Vodní sporty v Brně

Dnes je pro nás především místem, kam chodíme relaxovat, vykoupat se, dát si pivo a zasportovat si. O čem mluvíme? O Brněnské přehradě, místě, které nám může díky jeho rozloze i blízkosti z centra leckteré město závidět.