Jídelníček vám v Tasty Box sestaví na míru. Foto: Tasty Box

Tasty Box, to je vynikající a zdravé jídlo 5× denně. Bez práce. Krabičky si můžete objednat na každý den včetně víkendů a přeberete si je přímo u vašich dveří. Skladba pokrmů je sestavována na míru vašim požadavkům.

Každá denní porce obsahuje teplou nebo studenou snídani, zákusek nebo dezert k dopolední kávě, oběd s přílohou (ať už ve formě masa a dipu nebo zdravé přílohy), odpolední svačinu a posledním chodem je lehká večeře. Všechna jídla budou připravována dle vašich požadavků. Vyzkoušet můžete světově oblíbenou Dukanovu dietu, která se zakládá na omezení potravin s vysokým obsahem cukru a naopak preferování potravin bílkovinných. Jelikož provozovatelé služby jsou si jisti prvotřídní kvalitou jídla, nabízí za standardní cenu možnost objednávky jídel pouze na týden, aby si každý mohl vyzkoušet, zda mu tento způsob stravování vyhovuje. Další předností Tasty Boxů je možnost týdenní platby, která tak příliš nezatíží váš rozpočet.

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Kam na in-liny?

Léto přeje také jedné z čím dál oblíbenějších pohybových aktivit v Brně – in-line bruslení. Ve městě a v blízkém okolí najdete mnoho zajímavých tras i pořádaných závodů, na kterých můžete ověřit své dovednosti nebo si jen při jízdě zarelaxovat.

Vodní sporty v Brně

Dnes je pro nás především místem, kam chodíme relaxovat, vykoupat se, dát si pivo a zasportovat si. O čem mluvíme? O Brněnské přehradě, místě, které nám může díky jeho rozloze i blízkosti z centra leckteré město závidět.

Zažijte vodácké dobrodružství přímo v Brně

Poznejte Brno a jeho okolí tak, jak jste ho ještě neviděli. I když se to nezdá, řeky ve městě nabízí spoustu pěkných a vodácky zajímavých úseků. Plavby Brnem představují netradiční volnočasovou aktivitu atraktivní pro děti i dospěláky. Vyjeďte si na vodu na jeden den či jen tak „po práci“.

Cvičíme venku!

Brno je plné venkovních sportovišť, bohaté vyžití je například kolem přehrady či na Kraví hoře, kromě basketbalových a beachvolejbalových hřišť tu naleznete také tenisové kurty, minigolf či workoutová hřiště.

Léto hýbe Brnem… hýbej se s ním!

Je to tady! Slunce pálí do vodní hladiny, zmáčený ručník se povaluje na dřevěném molu, únikem před silou paprsků je alej stromů podél cyklostezky, tráva voní a každé volné místo se plní lidmi, kteří se chtějí hýbat či relaxovat na čerstvém vzduchu. Čas plavání, čas dlouhých večerů, čas letních sportů!