Nová on-line televize pro aktivní život i v našich domovech. Foto: Fitnesee

Cvičení kdykoliv z vašeho počítače nebo tabletu, spalování kalorií podle nejkvalitnějších videí od skvělých lektorů, to je Fitnesee – nová on-line fitness televize, která vás udrží ve formě.

Co vše najdete na Fitnesee? Jógu, tabatu, full body tréninky, intervalové tréninky, posilovací cvičení na bolavá záda, cvičení pro děti… Nová videa přibývají každý týden, můžete tak cvičit to, na co máte zrovna chuť či co vaše tělo právě potřebuje. Prvních sedm dní lze vyzkoušet zdarma a pak se rozhodnout, zda je podle vás nabídka televize dostačující k dlouhodobému využívání. Díky dárkovým kupónům, které najdete na webu služby, navíc můžete dát Fitnesee svým blízkým, a pomoci jim tak rozproudit krev a hýbat se i v době  zavřených sportovišť a posiloven. V době, kdy Netflixu stoupají sledující každým dnem, představuje Fitnesee alternativní internetovou televizi, která vás místo sezení na gauči udrží fit.

Fitnesee
Fitness televize
www.fitnesee.com

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Soukromé wellness ve FAIRHOTELU

Vypněte a zrelaxujte, i když nejste hotelovým hostem. Všichni občas potřebujeme čas pro sebe. Ať už hledáte klid na přemýšlení, nebo naopak místo, kde můžete chvíli úplně vypnout, ve wellness v FAIRHOTELU vás nikdo rušit nebude. Dokonce můžete spojit příjemné s užitečným, tedy privátní saunu s večeří ve FAIRCAFE.

Areál v krásném prostředí Vysočiny láká na sportovní radovánky

Trasy pro cyklistické i pěší výlety po okolí, možnost sportovního vyžití pod střechou i širým nebem, koupání v rybnících, lesy plné borůvek a hub. To vše v sobě snoubí rekreační středisko Jasenka v srdci Vysočiny, které nově provozuje společnost STAREZ – SPORT, a. s. Místo pro aktivní odpočinek zde mohou naleznout zejména školy, ale vyžití se nabízí také pro firmy či jednotlivce.

Wellness ráj u Brněnské přehrady

Zastavte se a vydechněte si. Zažijte pocit uvolnění a vnitřního klidu v prostředí Podkomorských lesů a objevte unikátní saunový svět a termální bazény v Infinit Maximus na Brněnské přehradě.

Kam na in-liny?

Léto přeje také jedné z čím dál oblíbenějších pohybových aktivit v Brně – in-line bruslení. Ve městě a v blízkém okolí najdete mnoho zajímavých tras i pořádaných závodů, na kterých můžete ověřit své dovednosti nebo si jen při jízdě zarelaxovat.

Vodní sporty v Brně

Dnes je pro nás především místem, kam chodíme relaxovat, vykoupat se, dát si pivo a zasportovat si. O čem mluvíme? O Brněnské přehradě, místě, které nám může díky jeho rozloze i blízkosti z centra leckteré město závidět.