Kurz dějin umění probíhá každé druhé úterý od 18 hodin. Foto: Moravská galerie v Brně

Úterky patří dějinám umění! Celoroční cyklus přednášek pořádaných Moravskou galerií v Brně vás provede základními érami dějin umění od starověku až po současnost. Kurz je sice v současnosti plně rozjetý, nemusíte se ale bát, připojit se může kdokoliv a kdykoliv.

Kurz probíhá jednou za čtrnáct dní a je určený všem, kteří chtějí získat všeobecný přehled o dějinách umění nebo se chtějí připravit na studium dějin umění či jiných příbuzných oborů na vysokých školách. Co je potřeba pro přihlášení? Na každou z přednášek je potřeba si zakoupit vstupenku a mít funkční internetové připojen, protože probíhají on-line na YouTube kanálu. Obsah jednotlivých přednášek najdete v události na Facebooku Moravské galerie v Brně. A pro ty, co nestihli dřívější přednášky, vznikl reprízový čtvrtek, kdy jsou vysílány veškeré již proběhlé přednášky.

Každé druhé úterý od 18.00

ON-LINE Kurz dějin umění: Od starověku po současnost

Moravská galerie v Brně

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Lelkujte! Ale s mírou

Ano, my víme. Léto je tady a s ním i dobrá nálada a pocit, že si chceme a vlastně i musíme užívat. Souhlasíme s vámi! Na druhou stranu léto neznamená, že se máme vykašlat na práci sami na sobě nebo zapomenout na naše dlouhodobé cíle. Spíš je to naopak.

Konference Leadership 2021

Jak se naučit inspirovat a motivovat druhé? Jak najít odvahu ke změně? A jak u toho všeho zároveň zůstat svůj? To všechno se naučíte na on-line Konferenci Leadership, která se uskuteční ve čtvrtek 27. května od 17 do 22 hodin.

Vše o studiu jazyků na jednom místě

Tipy, informace, návody, zajímavosti, zkrátka všechno to, co potřebujete nebo chcete vědět o studiu jazyků, najdete na blogu Jazykového centra Correct. Čtěte a učte se. Nabité znalosti se vám budou hodit nejen pro lepší pochopení cizí řeči.

Němčina s Österreich Institutem Brno

Specialisté na němčinu v Brně již od roku 2001! Österreich Institut Brno nabízí kurzy různé intenzity pro zájemce všech jazykových úrovní a věkových kategorií. Zlepšete či získejte znalosti, které vám pomohou v budoucím studiu i pracovním životě.

Kolik řečí umíš… tolik řečí umíš

Hello. Hola. Hallo. Bonjour. Капуста. Toto je pozdrav „ahoj“ v pěti jazycích. Vlastně ve čtyřech – anglicky, španělsky, francouzsky a německy. Rusky je tam napsáno „kapusta“. Proč? Protože učit se jazyky je důležité, jinak vám může každý navykládat, co chce.