Moravskému náměstí i zatím poslední, únorové, obálce KAM v Brně vévodí socha Jošta. Foto: Pocket media/Klára Galle

Nové vydání časopisu KAM v Brně bude už za pár dní u vás, a to v tištěné i elektronické formě. Obálky magazínu, které pro nás vytváří brněnský výtvarník yvans, zachycují monumenty města – první titulka z této řady zobrazuje kontroverzní sochu Jošta.

Co naleznete v březnovém KAM v Brně? Naše redakce pokračuje v představování městských fenoménů i zajímavých osobností, těšit se tedy můžete na velký článek o bydlení v Brně, příběh funkcionalistického hotelu Avion i rozhovor s hudebním producentem a DJ Opiou.

V nových rubrikách KAM za jídlem/vzděláním/nákupy a Pohyb a relax informujeme o místech, kam si můžete zajít pro Velikonoční občerstvení, kurzech a vzdělávacích příležitostech pozvedajících vašeho ducha, tipech na zvelebení domova a poradíme jak (a s kým) doma cvičit.

Časopis KAM v Brně si můžete objednat přímo do své schránky a být tak u všech zajímavostí každý měsíc jako první.

Chcete být součástí KAM v Brně? V březnovém vydání máme poslední místa pro představení vás či vašeho projektu/služby. Napište nám na obchod@pocketmedia.cz

Lelkujte! Ale s mírou

Ano, my víme. Léto je tady a s ním i dobrá nálada a pocit, že si chceme a vlastně i musíme užívat. Souhlasíme s vámi! Na druhou stranu léto neznamená, že se máme vykašlat na práci sami na sobě nebo zapomenout na naše dlouhodobé cíle. Spíš je to naopak.

Konference Leadership 2021

Jak se naučit inspirovat a motivovat druhé? Jak najít odvahu ke změně? A jak u toho všeho zároveň zůstat svůj? To všechno se naučíte na on-line Konferenci Leadership, která se uskuteční ve čtvrtek 27. května od 17 do 22 hodin.

Vše o studiu jazyků na jednom místě

Tipy, informace, návody, zajímavosti, zkrátka všechno to, co potřebujete nebo chcete vědět o studiu jazyků, najdete na blogu Jazykového centra Correct. Čtěte a učte se. Nabité znalosti se vám budou hodit nejen pro lepší pochopení cizí řeči.

Němčina s Österreich Institutem Brno

Specialisté na němčinu v Brně již od roku 2001! Österreich Institut Brno nabízí kurzy různé intenzity pro zájemce všech jazykových úrovní a věkových kategorií. Zlepšete či získejte znalosti, které vám pomohou v budoucím studiu i pracovním životě.

Kolik řečí umíš… tolik řečí umíš

Hello. Hola. Hallo. Bonjour. Капуста. Toto je pozdrav „ahoj“ v pěti jazycích. Vlastně ve čtyřech – anglicky, španělsky, francouzsky a německy. Rusky je tam napsáno „kapusta“. Proč? Protože učit se jazyky je důležité, jinak vám může každý navykládat, co chce.