Artovský merchandise © Kristýna Rudolfová


Na návštěvu kinosálu a zhlédnutí nových snímků na velkém plátně si sice ještě chvíli počkáme, i tak ale můžete Kino Art navštívit právě teď, a to přímo ze svých obývacích pokojů! Kino se opět připojilo k projektu Moje kino LIVE, a tak se každý večer můžete těšit na speciální on-line projekci.

Vstupenku zakoupíte na webu Artu, předprodej obvykle končí 20 minut před začátkem projekce. Link na stream vám bude zaslán e-mailem. Při nákupu vstupenky máte možnost zvolit samotnou vstupenku, případně podpořit kino vyšší částkou, a zároveň tak získat artovský merchandise. Na výběr máte ze dvou variant – K NÁROČNÉ vstupence získáte kromě filmového zážitku také batůžek s potiskem Jsem náročná nebo Jsem náročný. Na výběr je také SUPERNÁROČNÁ vstupenka, která kromě batůžku nabízí i černý plecháček s oboustranným potiskem. Více informací o programu a vstupenkách najdete na webu kina. Art už se těší na vaši návštěvu!

TIC

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Mezipatra v Brně

Od 13. do 20. listopadu proběhne v Brně queer filmový festival Mezipatra, jehož letošním tématem je Oslava života. Kromě celovečerních, krátkých nebo dokumentárních snímků nabídne festival oblíbenou Off programovou sekci sekci.

Future Gate Sci-fi Film Festival 2021

Osmý ročník festivalu Future Gate proběhne v Brně od 21. do 26. září.

Do kina zve Anežka Opatrná

Trvalo to dlouho, ale dočkali jsme se. Pohodlné sedačky, obří plátno, chroupání popcornu, přátelé, filmové zážitky. Víte, jak dlouho jsme čekali na otevření kin? Necelých osm měsíců! Hrůza. Ale věci se pomalu začínají vracet do normálu a vy se opět můžete v létě těšit na skvělé filmy. Věřte, že na své si přijde úplně každý.

Letní večery budou patřit premiérám pod širým nebem

Kino Art opět vyráží na prázdniny, tentokrát se vydá do krásného areálu Nové Zbrojovky! Zde díky technologii DCP promítne nejen klasické letní hity a stálice stříbrného plátna, ale také očekávané filmové premiéry.

Na co v létě zajít do kina?

Na co se podívat v létě? V tomto článků přinášíme hned několik tipů na filmové novinky.