Artovský merchandise © Kristýna Rudolfová


Na návštěvu kinosálu a zhlédnutí nových snímků na velkém plátně si sice ještě chvíli počkáme, i tak ale můžete Kino Art navštívit právě teď, a to přímo ze svých obývacích pokojů! Kino se opět připojilo k projektu Moje kino LIVE, a tak se každý večer můžete těšit na speciální on-line projekci.

Vstupenku zakoupíte na webu Artu, předprodej obvykle končí 20 minut před začátkem projekce. Link na stream vám bude zaslán e-mailem. Při nákupu vstupenky máte možnost zvolit samotnou vstupenku, případně podpořit kino vyšší částkou, a zároveň tak získat artovský merchandise. Na výběr máte ze dvou variant – K NÁROČNÉ vstupence získáte kromě filmového zážitku také batůžek s potiskem Jsem náročná nebo Jsem náročný. Na výběr je také SUPERNÁROČNÁ vstupenka, která kromě batůžku nabízí i černý plecháček s oboustranným potiskem. Více informací o programu a vstupenkách najdete na webu kina. Art už se těší na vaši návštěvu!

TIC

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Filmový červen podle Miloše Henkricha

Na co se podívat v červnu? V tomto článků přinášíme filmové tipy od redaktora KAM v Brně Miloše Henkricha.

Do kina zve Miloš Henkrich

Od podzimu až do 24. května letošního roku byl pozastaven provoz kin. Kultura živá a společně prožívaná byla v extrémním útlumu a přežívala jen ve virtuálním prostoru. Přijímaná nařízení neumožňují eruptivní, ale jen opatrné oživení společenského života.

Kino Art hlásí otevřeno

Art opět otevřel své sály milovníkům kinematografie! Pokud vám už chyběla návštěva kina, stavte se na Cihlářskou, kde vám Art promítne některou z filmových novinek či klasik.

Každý názor se počítá aneb dotazník Kina Art

Máte nějaké tajné přání týkající se kina? Třeba byste chtěli změnit čas projekcí? Sdělit, kdy se vám nejlépe chodí do kina s dětmi? Nebo dát světu vědět svůj názor na jídlo v kinosálech? Máte možnost! V průběhu května totiž startuje velké dotazníkové šetření Kina Art.

Do kina… v autě… na výstaviště!

Je vám smutno po společném sledování filmů? Po rituálu cesty do kina, kolektivního prožitku z promítaného snímku a cesty domů, během níž zpracováváte dojmy? Na otevření klasických kinosálů si ještě asi chvilku počkáme, zatím však můžete zajet do autokina na brněnském výstavišti.