Triko se srdcem od TIMA © TIC BRNO Michal Růžička

Jestli budeme letos Valentýna slavit sami ve dvou doma, nebo budeme moct jít na procházku či dokonce do kavárny nebo na večeři, rozhodne PES. Dárek ale bude potřeba určitě. A my pro vás máme několik tipů pro ty, kteří mají kromě sebe a svého protějšku rádi taky Brno.

Co třeba sebe i protějšek obléci do trička se srdcem od známého streetartisty TIMA? A že vaše láska prochází žaludkem? Pak je tady ekologická kolekce, která nejen chutná, ale i pomáhá Veřejné zeleni města Brna. Jmenuje se #PripravBrno a najdete v ní například lahodné víno, kávu praženou na jižní Moravě nebo čokoládu Brno – láska na celý život. E-shop TIC BRNO nabízí také čokoládu s pleteným vzorem v brněnských barvách a ve stejném designu mentolky, i ty se na rande hodí. Dárky z Brna mohou samozřejmě nakupovat také ti, co jsou single, protože obdarovat sebe je vlastně stejně fajn, jako obdarovat někoho blízkého. Co si doma třeba rozsvítit zmenšeninu katedrály Petrov a vychutnat si kávu z šálku s brněnským drakem? 

TIC

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Jezděte po Brně zadarmo s Nextbike!

Nextbike je největší provider bikesharingu v České republice, svou službu nabízí už v devatenácti městech a v ulicích má přes 5 000 sdílených kol. Po Brně se navíc na téměř polovině kol místní flotily svezete 15 minut z každé jízdy zdarma.

Nakupte chytré hračky ve VIDA! e-shopu

Chemická laboratoř, výbušná věda, souprava na první experimenty, výroba slizu, stavebnice dinosauřích koster, deskové hry, tvořivé sady i hlavolamy. To vše nově najdete na e-shopu zábavního vědeckého parku VIDA!

OC FUTURUM – nový sortiment i prostory pro restart podnikání

Není pochyb, že hned jak to bude možné, vypraví se jednotlivci i rodiny za nezbytnými nákupy, které museli dlouho odkládat. Obchodní Centrum FUTURUM v jižní části Brna je na tento okamžik plně připraveno a své návštěvníky navíc přivítá v krásných, nových prostorách.

KAM na procházku? A na co si dát pozor?

Lužánky, Špilberk, psí výběhy, parky, naučné stezky… Možností, kam se přímo v Brně vypravit se čtyřnohým parťákem, je mnoho. Některá místa však mají svá specifika.

Duben, ještě tam budem?

V době, kdy píšeme tyto řádky, netušíme, jaký bude stav po víkendu, natož v dubnu. To nám v TIC BRNO ale nebrání v pilné práci, abychom byli připraveni, až dojde k rozvolnění opatření a my všichni vyběhneme ven!