Burger s holandským řízkem s cheddarem a vlastní preclíkovou brioškou. Foto: U Dřeváka Beer & Grill

Burger z vyzrálého hovězího masa se nejlépe zapíjí půllitrem řemeslného piva – díky restauraci U Dřeváka Beer & Grill si tuto kombinaci nemusíte nechat ujít ani po dobu uzavření gastronomických podniků. Své výborné burgery i pivo vám dovezou až domů.

Jaké novinky si pro vás místní šéfkuchař přichystal? Objednat si můžete například The Game Changer Burger – originální preclíková brioška, vyzrálé hovězí, karamelizovaná cibulka, cheddarový chips, speciální Game Changer omáčka. Už se vám sbíhají sliny? A co zkusit třeba Texas BBQ Box? Pomalu pečená vepřová krkovice s BBQ omáčkou zapečená cheddarem, BBQ beans, grilované baby brambůrky, red jalapenos, zakysaná smetana… nevíme, jak vám, ale nám to zní jako skvělý plán na pořádný oběd. To nejlepší jsme si schválně nechali na konec. The Dutch Master – holandský řízek s cheddarem, pažitkou, okurkový relish s jogurtem a ředkvičkami a preclíková brioška vytvoří spojení chutí, se kterým se hned tak někde nesetkáte.

U Dřeváka Beer & Grill

Dřevařská 22, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Rostlinný burger od Forky’s

Burgery of Forky’s chutnají jak masožravcům, tak veganům. Přidanou hodnotou ke skvělé chuti a kvalitnímu a výživnému složení je i pocit, že vědomě děláte něco pro zvířata a životní prostředí. Vybrat si můžete z několika možností.

Tady masu rozumí

Kde jinde se spolehnout na prvotřídní kvalitu masa než v pravém TEXAS steakhousu U Starýho Billa? Burgery v Billově nabídce splňují stejně přísné standardy jako jejich steaky. Ochutnejte, uvidíte sami. Díky rozvozové službě nemusíte nikam chodit – jídlo přijede až před vaše dveře.

The Dutch Master U Dřeváka

Burger z vyzrálého hovězího masa se nejlépe zapíjí půllitrem řemeslného piva – díky restauraci U Dřeváka Beer & Grill si tuto kombinaci nemusíte nechat ujít ani po dobu uzavření gastronomických podniků. Své výborné burgery i pivo vám dovezou až domů.

Pablo EscoBar propašuje burger až k tobě domů

Máš chuť na pořádný burger? Jsi tu správně. Co dělá nabídku Pabla EscoBara tak lákavou? To nejkvalitnější maso, bulky i omáčky. Zajímavosti o burgrech, vzkazy od místního personálu i odkaz na jídelní lístek najdeš níže. Přečti, ochutnej!

KAM za burgery v roce 2021

Hamburger. Slovo, při kterém se sbíhají sliny. Měkká, lehce opečená žemle, křupavý salát, rajčata, sýr a uprostřed kvalitní kus středně propečeného hovězího. Poezie v ústech, která má nepřeberné množství variant a chutí. Víte, jakou cestu musel hamburger v historii urazit, aby se dostal na váš stůl?