Dejte si burger plný chuti a bílkovin, přitom bez masa. Foto: Forky’s

Burgery of Forky’s chutnají jak masožravcům, tak veganům. Přidanou hodnotou ke skvělé chuti a kvalitnímu a výživnému složení je i pocit, že vědomě děláte něco pro zvířata a životní prostředí. Vybrat si můžete z několika možností.

Forky’s burgery jsou plné chuti, bílkovin a absolutně bez cholesterolu. Vychutnat si je navíc můžete v cenově výhodném MENU s batátovo-bramborovými hranolky a dipem nebo zeleninovým salátem s mungo klíčky a zálivkou. Dejte si klasiku s rajčaty, červenou cibulí, kyselou okurkou, salátem od farmáře a domácí omáčkou v křupavé housce nebo zkuste Cheese obohacený o plátek rostlinného „sýru“ s velmi autentickou příchutí čedaru. V nabídce je i Spicy burger s nakládanými pálivými papričkami jalapenos a ostrou mayo omáčkou nebo French burger se zeleninovo-luštěninovým plátek tentokrát na lůžku z polníčku, přikrytém francouzskou cibuládou a dijonskou hořčicí. Dobrou chuť!

Forky’s

Jakubské náměstí 1, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Rostlinný burger od Forky’s

Burgery of Forky’s chutnají jak masožravcům, tak veganům. Přidanou hodnotou ke skvělé chuti a kvalitnímu a výživnému složení je i pocit, že vědomě děláte něco pro zvířata a životní prostředí. Vybrat si můžete z několika možností.

Tady masu rozumí

Kde jinde se spolehnout na prvotřídní kvalitu masa než v pravém TEXAS steakhousu U Starýho Billa? Burgery v Billově nabídce splňují stejně přísné standardy jako jejich steaky. Ochutnejte, uvidíte sami. Díky rozvozové službě nemusíte nikam chodit – jídlo přijede až před vaše dveře.

The Dutch Master U Dřeváka

Burger z vyzrálého hovězího masa se nejlépe zapíjí půllitrem řemeslného piva – díky restauraci U Dřeváka Beer & Grill si tuto kombinaci nemusíte nechat ujít ani po dobu uzavření gastronomických podniků. Své výborné burgery i pivo vám dovezou až domů.

Pablo EscoBar propašuje burger až k tobě domů

Máš chuť na pořádný burger? Jsi tu správně. Co dělá nabídku Pabla EscoBara tak lákavou? To nejkvalitnější maso, bulky i omáčky. Zajímavosti o burgrech, vzkazy od místního personálu i odkaz na jídelní lístek najdeš níže. Přečti, ochutnej!

KAM za burgery v roce 2021

Hamburger. Slovo, při kterém se sbíhají sliny. Měkká, lehce opečená žemle, křupavý salát, rajčata, sýr a uprostřed kvalitní kus středně propečeného hovězího. Poezie v ústech, která má nepřeberné množství variant a chutí. Víte, jakou cestu musel hamburger v historii urazit, aby se dostal na váš stůl?