V nabídce je více než obřad: je libo letní slavnostní oběd pro menší společnost přímo v letohrádku, přejete si červený koberec, houslové kvarteto, fotografa? Foto: Letohrádek Mitrovských

Letohrádek Mitrovských v Brně, naproti výstavišti, je bělostná stavba s atraktivními interiéry, obklopená příjemným parkem. Výhodou je nejen blízkost centra města, ale v dnešní době i nezbytná možnost parkování a zároveň snadná dostupnost městskou dopravou. 

Pokud hledáte specialisty na svatební obřady, bude letohrádek skvělou volbou. Pro svatební obřad jsou připraveny dva sály a venkovní terasa. Ústřední Freskový sál s dvě stě let starou unikátní výmalbou dodá vašemu obřadu romantický nádech. Vejde se sem až 100 osob. Sousední Zlatý salonek s velkými pozlacenými zrcadly je určen pro malé svatby do 40 hostů. Pokud máte větší rodinu nebo pokud si přejete obřad pod širým nebem, bude jasnou volbou terasa. Nemusíte se však obávat deštivého počasí – pro tento případ je vždy k dispozici náhradní vnitřní prostor. U všech variant je garantovaná hodina nerušeného strávení obřadu včetně gratulací a času na fotografování.

Letohrádek Mitrovských

Veletržní 19, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Archeopark Mikulčice – Kopčany

Jihomoravský kraj společně s Trnavským samosprávným krajem spolupracují od roku 2020 na projektu společné propagace Archeoparku Mikulčice – Kopčany. Projekt chce potenciálním návštěvníkům přiblížit, v čem tkví kouzlo těchto míst, a ukázat pro mnohé doposud neobjevený kraj.

Vydejte se do Blanska přivítat svatého Martina

Stalo se již dobrou tradicí, že o svatomartinském víkendu projde blanenskými ulicemi slavnostní historický průvod v čele s patronem města svatým Martinem na bílém koni. Vítání sv. Martina nabízí čtyřdenní kulturní program s historickým jarmarkem s tradičním zbožím, ochutnávkou vín, gastronomickými specialitami a mladým vínem.

Aqualand Moravia: procestujte svět vodních zážitků

Rodinný tobogán High Five, Wave Pool, Lazy River a mnoho dalšího! Aqualand Moravia skýtá nespočet dobrodružství.

Muzea v Moravském krasu a okolí

Pokud jste se rozhodli, že letošní léto návštěvu u moře či cesty do vzdálených zemí oželíte, určitě nebudete litovat. Stačí vyrazit jen pár kilometrů z brněnské metropole a jste v přírodě, na zajímavých místech. Pamětihodnostmi a historickou architekturou je Jihomoravský kraj proslulý. Tentokrát vás zveme do severozápadní části našeho kraje, do krajiny Moravského krasu a jeho okolí. V minulých číslech jsme představili hrady a zámky, přírodní krásy nebo tematické výlety. Nyní poodhalíme nabídku muzeí.

Hybridní léto v Ostravě

Hybrid je IN! Od hybridní pšenice přes hybridní auta a války až po hybrid art… Česko-polsko-slovenská výstava HYBRID-IN v Galerii výtvarného umění v Ostravě představuje současné autory, kteří pracují s hybridními, neklasickými a neluxusními materiály.