Iva Pazderková a Adéla Elbel. Foto: Všechno nejlepší

Iva Pazderková s Adélou Elbel si pro vás připravily unikátní a neopakovatelnou antivalentýnskou talkshow Všechno nejlepší: Rozchody stylově, která se uskuteční v sobotu 13. 2.  Mix improvizovaného stand-upu, skečů a upřímnosti na téma muži a ženy. A co víc? Zapojit se budete moci i vy! Více informací o hravé impro show najdete níže v rozhovoru s jejím pořadatelem Petrem Vídeňským.

Můžete krátce představit chystanou interaktivní impro talk show Rozchody stylově?

Dvě skvělé české komičky Iva Pazderková a Adéla Elbel spolu pravidelně vystupovaly ve vyprodaných sálech se svojí originální improvizovanou talk show Všechno nejlepší. Rozchody stylově jsou tematickým pokračováním tohoto projektu a v souvislosti s termínem konání akce v sobotu 13. 2. ještě Adélu napadl podtitul Antivalentýn 2021. Téma je tedy nastaveno, bude se týkat vztahů. Chceme dát lidem možnost zažít interaktivní představení nejlépe a nejživěji, jak to jen v tuto zvláštní dobu, kdy je vše zavřené, jde. I holkám chybí kontakt s publikem, na který byly zvyklé. Technologie tady jsou. Diváci budou mít možnost svými reakcemi ovlivnit představení a budou moci klást aktuálně otázky k danému tématu stejně jako v divadle. 

Je to zkrátka to nejlepší, co teď můžeme dělat. Třeba přenést atmosféru koncertu je velmi těžká disciplína, ale myslíme si, že impro talk show je pro streamování vlastně vhodný formát. A jak poznamenal náš kamarád Dominik Božek, on-line vysílání má i tu výhodu, že každý sedí v první řadě. Takže nabízíme možnost zažít jedinečné vystoupení v reálném čase a jak nejživěji to jen jde.

Co vás vedlo k nápadu uspořádat tuto událost?

Už nás zkrátka nebavilo jenom pasivně čekat, až „bude líp“, a spolu s děvčaty jsme se rozhodli jejich fanoušky, diváky a všechny ty, které projekt zaujme, pozvat do divadla a koupit si lístek na představení, byť virtuálně a touto formou. Ne náhodou jsme vybrali prostředí brněnského Cabaretu des Péchés v Jalta pasáži, kde jsme mívali tradičně každé úterý vyprodáno na stand-upové večery. Je to nádherný prostor pro mluvené slovo a my doufáme, že se sem opět (až to bude možné) vrátíme a budeme s živými představeními pokračovat.

Přemýšlíte nad dalšími podobnými akcemi? Jak dále mohou lidé v této době podpořit kulturu?

Je to pro nás nová zkušenost… Učíme se… Máme ale dobrý tým, a pokud budou omezení trvat (vypadá to tak) a diváci naši snahu ocení a bude je to bavit (doufáme), pak jsme samozřejmě připraveni pokračovat dál a nabídnout další představení. Ano a je to i o přímé podpoře kultury. Ze vstupného se umělcům hradí honoráře, které jsou závislé na návštěvnosti, takže pokud vás tahle vize baví, máte rádi humor Ivy Pazderkové a Adély Elbel, kupte si lístek a zažijte jejich jedinečné představení. Vstupenky jsou k dostání na goout.cz

 

Promotér Petr Vídeňský. Foto: Všechno nejlepší

sobota 13/2 | 20:00

Všechno nejlepší: Rozchody stylově – Iva Pazderková, Adéla Elbel

on-line z Cabaretu des Péchés

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne