Koučink v podání Markéty Hamrlové zaujme individuálním přístupem – nechte se provést komplexními technikami osobního rozvoje. Foto: Markéta Hamrlová

Pracujete s lidmi? Chcete se stát osobním či firemním koučem? Výcviky koučinku Markéty Hamrlové s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a certifikací AKOR® jsou plně zaměřené na praxi – učení probíhá reálným tréninkem, nemusíte se tedy obávat zdlouhavých teoretických přednášek. 

Co se naučíte?

Vybrat si můžete hned z několika koučovacích výcviků. Pomohou vám osvojit si velké množství metod a postupů fungujících v praxi při kontaktu a práci s lidmi. Pokud již v tomto ohledu máte své zkušenosti, díky kurzům je můžete rozšířit a zdokonalit. V nabídce Markéty Hamrlové je i komplexní vzdělávací program NLP kouč – ten zahrnuje to nejlepší a nejúčinnější ze současné NLP, NEW CODE NLP, a koučovací metodiky. Jde o užitečné techniky vycházející z aktuálních trendů neurolingvistického programování. V České republice je ovládá málokdo, jejich znalost se tedy může stát vaší konkurenční výhodou. Vyučované metody jsou vybrané podle toho, co klienti v praxi skutečně řeší například antistresový trénink, techniky pro eliminaci strachu nebo metodika zjišťování talentu.

Garance spokojenosti

Výhodou výcviků je skvělá dostupnost – konají se v samotném centru Brna na adrese Slovákova 11, pouhých 6 minut MHD nebo 12 minut pěšky od hlavního nádraží. V blízkosti se nachází několik parkovišť, na kurzech vás čeká velmi dobré zázemí včetně občerstvení. Cílem pořadatelů výcviku je, abyste se na něj mohli těšit a dlouho na něj vzpomínali – postarají se tak o vás s mimořádnou pečlivostí. Domů si odnesete nadstandardně velké množství studijních materiálů a dokumentů využitelných v praxi. Po ukončení výcviku jsou jeho absolventi nadále podporováni. Bonusem je garance vaší 100% spokojenosti s kurzy – nebudete-li s nimi spokojeni, dostanete své peníze zpátky.

Výcviky koučinku s certifikací AKOR® Markéty Hamrlové

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Lelkujte! Ale s mírou

Ano, my víme. Léto je tady a s ním i dobrá nálada a pocit, že si chceme a vlastně i musíme užívat. Souhlasíme s vámi! Na druhou stranu léto neznamená, že se máme vykašlat na práci sami na sobě nebo zapomenout na naše dlouhodobé cíle. Spíš je to naopak.

Konference Leadership 2021

Jak se naučit inspirovat a motivovat druhé? Jak najít odvahu ke změně? A jak u toho všeho zároveň zůstat svůj? To všechno se naučíte na on-line Konferenci Leadership, která se uskuteční ve čtvrtek 27. května od 17 do 22 hodin.

Vše o studiu jazyků na jednom místě

Tipy, informace, návody, zajímavosti, zkrátka všechno to, co potřebujete nebo chcete vědět o studiu jazyků, najdete na blogu Jazykového centra Correct. Čtěte a učte se. Nabité znalosti se vám budou hodit nejen pro lepší pochopení cizí řeči.

Němčina s Österreich Institutem Brno

Specialisté na němčinu v Brně již od roku 2001! Österreich Institut Brno nabízí kurzy různé intenzity pro zájemce všech jazykových úrovní a věkových kategorií. Zlepšete či získejte znalosti, které vám pomohou v budoucím studiu i pracovním životě.

Kolik řečí umíš… tolik řečí umíš

Hello. Hola. Hallo. Bonjour. Капуста. Toto je pozdrav „ahoj“ v pěti jazycích. Vlastně ve čtyřech – anglicky, španělsky, francouzsky a německy. Rusky je tam napsáno „kapusta“. Proč? Protože učit se jazyky je důležité, jinak vám může každý navykládat, co chce.