Vykročte na svoji dobrodružnou výpravu za poznáním právě teď, vybavte se tak na dny příští a dobře se bavte! Foto: Hana Vykoupilová

Vydejte se na dobrodružnou cestu za vlastním poznáním právě teď! LearningHub. vznikl jako platforma osobního rozvoje v roce 2020. Založila ho mezinárodně certifikovaná koučka a architektka vzdělávacích programů Hana Vykoupilová. Zajímá vás, co přesně můžete na LearningHubu najít? 

Jsou to on-line kurzy zaměřené na zvládání změn, na umění ptát se a na vnitřní motivaci. Jedná se o témata, která dnes řeší každý z nás. Jak se popasovat se změnou, na kterou máme pramalý vliv? Jak si udržet svoji vnitřní motivaci pro to, co děláme? Jak posílit motivaci svých dětí, které sedí každé dopoledne před monitorem? 

Objevte svých devět sil

Na LearningHubu můžete najít také originální program zvládání stresu a dlouhodobé psychické odolnosti Devětsil. Psychická odolnost je naprosto klíčovou výbavou pro každý den a vy máte možnost vybrat si některý z on-line workshopů či kurzů celého unikátního programu. Objevíte svých devět sil, které vám pomohou v každodenním životě. Ať už se jedná o paralelní práci na home office a práci učitele v domácí on-line škole, o těžkosti spojené se zavřením vlastní provozovny nebo o cokoliv dalšího.

Soft skills pro děti

LearningHub. obsahuje také možnost nahlédnout pod pokličku připravované knihy pracovně nazvané Soft skills pro děti, a nejen pro ně. Kniha vyjde v září 2021 a pomůže všem, kteří chtějí vybavit svoje děti základními životními dovednostmi pro spokojený a naplněný život. 

Velkou přidanou hodnotou LearningHubu, která ho odlišuje od jiných platforem, je skutečnost, že si na něm můžete dohodnout také on-line schůzku s koučem nebo mentorem. Koučink i mentorink jsou skvělé metody, protože účinně otevírají potenciál a poklady, které v sobě máte a pomáhají rychlému přenosu zkušeností do praxe.

LearningHub.

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Lelkujte! Ale s mírou

Ano, my víme. Léto je tady a s ním i dobrá nálada a pocit, že si chceme a vlastně i musíme užívat. Souhlasíme s vámi! Na druhou stranu léto neznamená, že se máme vykašlat na práci sami na sobě nebo zapomenout na naše dlouhodobé cíle. Spíš je to naopak.

Konference Leadership 2021

Jak se naučit inspirovat a motivovat druhé? Jak najít odvahu ke změně? A jak u toho všeho zároveň zůstat svůj? To všechno se naučíte na on-line Konferenci Leadership, která se uskuteční ve čtvrtek 27. května od 17 do 22 hodin.

Vše o studiu jazyků na jednom místě

Tipy, informace, návody, zajímavosti, zkrátka všechno to, co potřebujete nebo chcete vědět o studiu jazyků, najdete na blogu Jazykového centra Correct. Čtěte a učte se. Nabité znalosti se vám budou hodit nejen pro lepší pochopení cizí řeči.

Němčina s Österreich Institutem Brno

Specialisté na němčinu v Brně již od roku 2001! Österreich Institut Brno nabízí kurzy různé intenzity pro zájemce všech jazykových úrovní a věkových kategorií. Zlepšete či získejte znalosti, které vám pomohou v budoucím studiu i pracovním životě.

Kolik řečí umíš… tolik řečí umíš

Hello. Hola. Hallo. Bonjour. Капуста. Toto je pozdrav „ahoj“ v pěti jazycích. Vlastně ve čtyřech – anglicky, španělsky, francouzsky a německy. Rusky je tam napsáno „kapusta“. Proč? Protože učit se jazyky je důležité, jinak vám může každý navykládat, co chce.