Vykročte na svoji dobrodružnou výpravu za poznáním právě teď, vybavte se tak na dny příští a dobře se bavte! Foto: Hana Vykoupilová

Vydejte se na dobrodružnou cestu za vlastním poznáním právě teď! LearningHub. vznikl jako platforma osobního rozvoje v roce 2020. Založila ho mezinárodně certifikovaná koučka a architektka vzdělávacích programů Hana Vykoupilová. Zajímá vás, co přesně můžete na LearningHubu najít? 

Jsou to on-line kurzy zaměřené na zvládání změn, na umění ptát se a na vnitřní motivaci. Jedná se o témata, která dnes řeší každý z nás. Jak se popasovat se změnou, na kterou máme pramalý vliv? Jak si udržet svoji vnitřní motivaci pro to, co děláme? Jak posílit motivaci svých dětí, které sedí každé dopoledne před monitorem? 

Objevte svých devět sil

Na LearningHubu můžete najít také originální program zvládání stresu a dlouhodobé psychické odolnosti Devětsil. Psychická odolnost je naprosto klíčovou výbavou pro každý den a vy máte možnost vybrat si některý z on-line workshopů či kurzů celého unikátního programu. Objevíte svých devět sil, které vám pomohou v každodenním životě. Ať už se jedná o paralelní práci na home office a práci učitele v domácí on-line škole, o těžkosti spojené se zavřením vlastní provozovny nebo o cokoliv dalšího.

Soft skills pro děti

LearningHub. obsahuje také možnost nahlédnout pod pokličku připravované knihy pracovně nazvané Soft skills pro děti, a nejen pro ně. Kniha vyjde v září 2021 a pomůže všem, kteří chtějí vybavit svoje děti základními životními dovednostmi pro spokojený a naplněný život. 

Velkou přidanou hodnotou LearningHubu, která ho odlišuje od jiných platforem, je skutečnost, že si na něm můžete dohodnout také on-line schůzku s koučem nebo mentorem. Koučink i mentorink jsou skvělé metody, protože účinně otevírají potenciál a poklady, které v sobě máte a pomáhají rychlému přenosu zkušeností do praxe.

LearningHub.

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Poznej brněnské pověsti off-line!

Kávéeska, kulturní organizace městské části Brno-střed, připravuje na únor venkovní společensko-poznávací hru zaměřenou na tradiční i netradiční brněnské pověsti. Provede účastníky místy v centru Brna spjatými s tajemnými příběhy a legendami.

Výprava na záhadnou planetu

Nenechte si ujít jedinečnou cestu na vesmírnou planetu. Podaří se kosmickému týmu snů objevit novou planetu? První filmovou science show s názvem Teleskop vytvořilo brněnské VIDA! science centrum. Snímek je vhodný pro děti od 4 let, víc si ho však užijí starší děti a zvídaví dospělí.

Naučte se učit s kurzy koučinku

Pracujete s lidmi? Chcete se stát osobním či firemním koučem? Výcviky koučinku Markéty Hamrlové s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a certifikací AKOR® jsou plně zaměřené na praxi – učení probíhá reálným tréninkem, nemusíte se tedy obávat zdlouhavých teoretických přednášek.

LearningHub. – originální místo, mnoho možností!

Vydejte se na dobrodružnou cestu za vlastním poznáním právě teď! LearningHub. vznikl jako platforma osobního rozvoje v roce 2020. Založila ho mezinárodně certifikovaná koučka a architektka vzdělávacích programů Hana Vykoupilová. Zajímá vás, co přesně můžete na LearningHubu najít?

Jaro s cizími jazyky a Correctem

Jak se správně učit cizí jazyky? Jazykové centrum Correct nabízí výuku pro děti i dospělé, veřejnost i firmy, začátečníky i pokročilé. Aktuálně probíhá zápis do jarních kurzů 15 jazyků včetně češtiny pro cizince.