Cvičení s Punkem je pro všechny, kteří chtějí do roku 2021 vkročit s novou energií i novým pohledem na jógu a pohyb. Foto: Punk Jóga

Ať je zima, teplo, svítí sluníčko, sněží, nebo třeba padají trakaře, on-line streamy studia Punk Jóga jsou tady v době lockdownu každý den. A už je to pěkná řádka dní. Heslo je „furt se jede“.

Cvičení s Punkem je pro všechny, kteří chtějí do roku 2021 vkročit s novou energií i novým pohledem na jógu a pohyb. Praxe předávaná majitelkou studia Danou Čechmanovou se soustředí na zdravou jógu, tedy takovou, která respektuje pravidla našeho těla. Pokud vás bolí záda, krční páteř, jste zkrácení a zkrátka se ve svém těle necítíte komfortně a chcete začít „něco“ dělat jinak, Punk jóga je hozenou rukavicí. Od ledna zavádí studio nově zpoplatněné lekce přes aplikaci Zoom a jednou týdně streamují na svých facebookových stránkách zdarma. V plánu je také řada zajímavých on-line workshopů zaměřených na jógu z fyzioterapeutického pohledu. Pro ty, kdo by chtěli mít „punkové“ on-line lekce přístupné kdykoli a kdekoli, má studio připraveno jógové on-line úložiště.

Punk Jóga

Tábor 43b, Brno

 

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne