S herečkou a zpěvačkou Kristýnou Daňhelovou, kterou můžete pravidelně vídat například na prknech Městského divadla Brno, jsme si povídali o jejích plánech pro nastávající rok.

Kde vás můžeme vidět v roce 2021?

Doufejme, že už brzy v kouzelném muzikálu Pretty Woman, kde ztvárňuju roli Kit Delucy, a samozřejmě v dalších inscenacích Městského divadla Brno, jako jsou Santiniho jazyk, Žebrácká opera, Grand Hotel, Nine nebo muzikál Ráj. Taky se zase těším na muzikál Legenda jménem Holmes v Hudebním divadle Karlín. Dále chystáme křest nové desky B-Side Bandu Folk Swings, kde vystoupíme spolu s Jarkem Nohavicou, Ewou Farnou, Vojtěchem Dykem, Jaroslavem Samsonem Lenkem, Slávkem Janouškem, Pokáčem, Petrem Rybízem Tomanem, Jirkou Kalouskem, Vlastou Redlem a Radkem Pastrňákem.

Jste zpívající herečka, nebo hrající zpěvačka?

Záleží na tom, jak se ráno probudím. Ale ptala jsem se na to svých kolegů, kteří jsou vynikající zpívající herci a říkali, že prý patřím k nim. Tedy ke zpívajícím hercům. Poněvadž spousta herců zpívá, ale míň zpěváků hraje. Takže to byla od nich asi lichotka. Nebo?

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne