Využijte volného času k seberozvoji a vzdělávání. Foto: Punk Jóga

Z osobního rozvoje a vzdělávání v on-line prostoru se stal fenomén. Nabídka je téměř nekonečná a ve 21. století se z pohodlí svého domova naučíte, co vás napadne.

V rozhraní virtuálního světa si můžete najmout svého kouče, který vám pomůže odbourat stres či zvýšit sebevědomí. Existuje také nezměrná řada koučů v oblasti intimního života a díky webinářům si rozšíříte například i znalosti sexuality v dlouhobých vztazích, pečování o intimitu po porodu a mnoho dalšího. Významným segmentem je vzdělávání v oboru sociálních sítí, on-line marketingu nebo vedení vlastního byznysu. Trh je naplněn kurzy placenými i volně dostupnými, stačí si jen dát práci a hledat, hledat a hledat, než objevíte takovou studnici vědomostí, která vás zaujme. 

Kreativní duše si v době vynuceného domácího vězení také přijdou na své, existuje řada on-line možností, jež nabízí výuku kreslení, grafiky, výroby videa, ale také rukodělných prací. Na dlouhé zimní večery jsou tyto aktivity jak dělané. 

Ne nadarmo se říká, že „kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem“. Kdy jindy oprášit znalosti němčiny, kterou jste viděli naposledy na střední škole? Kdy jindy položit základy italštiny, abyste v létě mohli vyrazit do vysněného Toskánska? Dny jako tyto jsou ke zdokonalování jazykových schopností více než vhodné. 

V současné době je on-line i Bůh. Přesně tak, přes počítač můžete vystudovat i teologii na vysoké škole. Nově tuto možnost nabízí Univerzita Palackého v Olomouci. 

KAM za vzděláním (online)

Článek u nás na webu

ALLIANCE FRANÇAISE BRNO

Článek u nás na webu

Naučme se
Newton College

Online studium vysoké školy aplikovaného businessu 

www.newtoncollege.cz

Jazyková škola Jílek

Studium jazyků online

www.jsjilek.cz 

SOVA Studio

Online kurzy osobního rozvoje

Divoká vařečka

kulinářské kurzy pro veřejnost

www.divoka-varecka.cz

Online jazyky

Učte se jazyky světově.

www.onlinejazyky.cz

Článek u nás na webu

Czechitas

Naučte se online navrhnout web, porozumět datům nebo si vytvořte vlastní appku. 

www.czechitas.cz

Online psí škola

Naučte svého psa poslouchat z pohodlí domova.

www.onlinepsiskola.cz

Vzdělávací centrum BRZO

Jak na daně, účetnictví, DPH, právo a podnikání

www.brzo.cz

Na vlně

On-line kurzy zvládání stresu a psychické odolnosti.

www.learninghub.cz/na-vlne

Hana Vykoupilová

On-line individuální i týmový koučink.

www.hanavykoupilova.com

Článek u nás na webu

Barbora Olšanová

redaktorka KAM v Brně

 

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Lelkujte! Ale s mírou

Ano, my víme. Léto je tady a s ním i dobrá nálada a pocit, že si chceme a vlastně i musíme užívat. Souhlasíme s vámi! Na druhou stranu léto neznamená, že se máme vykašlat na práci sami na sobě nebo zapomenout na naše dlouhodobé cíle. Spíš je to naopak.

Konference Leadership 2021

Jak se naučit inspirovat a motivovat druhé? Jak najít odvahu ke změně? A jak u toho všeho zároveň zůstat svůj? To všechno se naučíte na on-line Konferenci Leadership, která se uskuteční ve čtvrtek 27. května od 17 do 22 hodin.

Vše o studiu jazyků na jednom místě

Tipy, informace, návody, zajímavosti, zkrátka všechno to, co potřebujete nebo chcete vědět o studiu jazyků, najdete na blogu Jazykového centra Correct. Čtěte a učte se. Nabité znalosti se vám budou hodit nejen pro lepší pochopení cizí řeči.

Němčina s Österreich Institutem Brno

Specialisté na němčinu v Brně již od roku 2001! Österreich Institut Brno nabízí kurzy různé intenzity pro zájemce všech jazykových úrovní a věkových kategorií. Zlepšete či získejte znalosti, které vám pomohou v budoucím studiu i pracovním životě.

Kolik řečí umíš… tolik řečí umíš

Hello. Hola. Hallo. Bonjour. Капуста. Toto je pozdrav „ahoj“ v pěti jazycích. Vlastně ve čtyřech – anglicky, španělsky, francouzsky a německy. Rusky je tam napsáno „kapusta“. Proč? Protože učit se jazyky je důležité, jinak vám může každý navykládat, co chce.